Chrysler voyager 2005 - i licytacja - [elicytacje] #62572667
I licytacja Ruchomości
CHRYSLER VOYAGER 2005
CENA WYWOŁAWCZA: 6 675 zł (SZACUNKOWO: 8 900 zł)
Samochód sprawny. Pojazd posiada drobne otarcia parkingowe.
Marka: Chrysler
Model: Voyager
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 2776 cm³
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: SPS 9446
Nr VIN: 1C8GYB2595Y537162
Data pierwszej rejestracji: 2005-09-01
Przebieg: 255162 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-12-19
OGLĘDZINY:
Mickiewicza 16
43-250 Pawłowice, śląskie
16.09.2026 od godz.09:00 do godz.10:00
Urząd Skarbowy w Pszczynie
Łukasz Wiencek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/4599da60-7346-4bf1-aaa8-0cc45808d5b9
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
cena
wczoraj, 22:10
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
cena
wczoraj, 22:10
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
cena
wczoraj, 18:10
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
cena
wczoraj, 18:10
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
cena
wczoraj, 14:38
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
cena
wczoraj, 14:38
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
cena
wczoraj, 14:23
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
cena
wczoraj, 14:23
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
cena
wczoraj, 14:22
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
cena
wczoraj, 14:22
II licytacja Ruchomości Piła formatowa Martin T 78 CENA WYWOŁAWCZA: 8 500 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Nazwa katalogowa: Piła Marka: Martin Model: T 78 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
cena
wczoraj, 14:14
II licytacja Ruchomości Heblarka SMF-5L CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Strugarka Marka: SM Model: F-5L Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopanem Andr
cena
wczoraj, 14:14
II licytacja Ruchomości Frezarko-pilarka Jerome 2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Marka: Jerome Model: 2 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Frezarka OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 od godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
cena
wczoraj, 14:13
I licytacja Ruchomości Zestaw kluczy i narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ust
cena
wczoraj, 14:13
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
cena
wczoraj, 14:13
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
cena
wczoraj, 14:13
I licytacja Nieruchomości NIERUCHOMOŚĆ W SZCZAWNICY CENA WYWOŁAWCZA: 42 375 zł (SZACUNKOWO: 56 500 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: NS1T/00076407/0 Własność i inne prawa rzeczowe: własność Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: nr 3038; pow
cena
wczoraj, 10:29
I licytacja Ruchomości samochód osobowy FIAT SEDICI rok. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Org
cena
wczoraj, 10:18
I licytacja Ruchomości samochód osobowy FIAT SEDICI rok. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Org
cena
wczoraj, 10:18
Ruchomości Malaguti f12 Phantom CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 500 zł) Malaguti f12 Phantom o pojemności 47 cm3. Motorower jest uszkodzony, niekompletny - odkręcony licznik, niepodpięte, zwisające przewody gumowe, odkręcony od mocowania tylny amortyzator, brak lusterek, pęknięty przedni b
cena
2 dni temu
![Chrysler voyager 2005 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/144325/21569f66a/97479233-8a42-62aa-f547-a516a1534015_b.webp)
![Chrysler voyager 2005 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/144331/20e6af47e/4a7d5440-da21-a13a-a68b-6d00f910cf24_b.webp)
![Chrysler voyager 2005 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/144336/03593922e/60fb63de-f8ec-30c3-d86d-c7255e5f4079_b.webp)
![Chrysler voyager 2005 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)