[eLicytacje] I licytacja - Zestaw kluczy i narzędzi #62572586
I licytacja Ruchomości
Zestaw kluczy i narzędzi
CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ustawowy obowiązek i nie ma wpływu na rodzaj, wartość ani stan przedmiotów przekazanych do sprzedaży.
Oferujemy do sprzedaży zestaw narzędzi używanych składający się z 10 przedmiotów, tj. : dwa łomy/podważaki, dwa klucze nastawne (francuski), obcęgi do cięcia, kombinerki, nożyce do prętów, trzy śrubokręty.
Nazwa katalogowa: Narzędzie
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Hipolita Cegielskiego 2
32-400 Myślenice, małopolskie
Ruchomość można oglądać 11.09.2026 r. w godz. od 8:30 do 9:00
Urząd Skarbowy w Myślenicach
Jolanta Ganciarz
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1ec1b641-ebab-45a4-adf4-8565ce468bcd
I licytacja ruchomości zamiatarka karcher professional km 70/20 c cena wywoławcza: 750 zł (szacunkowo: 1 000 zł) zamiatarka karcher, model professional km 70/20 c nazwa katalogowa: maszyna marka: karcher model: km 70/20 c stan techniczny: używany oględziny: hipolita cegielskiego 2 32-400 myś
cena
29 dni temu
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY CITROEN C1 CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: C1 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 998 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2020 Skrzynia biegów: manualna Nr rejes
cena
29 dni temu
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY FORD MONDEO HATCHBACK 2011 ROK CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Mondeo Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1997 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2011 Skrzyni
cena
29 dni temu
I licytacja Ruchomości Maszyna do cięcia żywopłotu Husqvarna HK4 CENA WYWOŁAWCZA: 1 125 zł (SZACUNKOWO: 1 500 zł) Nazwa katalogowa: Maszyna Marka: Husqvarna Model: HK4 Nr fabryczny: 529351902J3D2021433018326 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: HIPOLITA CEGIELSKIEGO 2 32-400 MYŚLENICE, małop
cena
29 dni temu
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości samochód osobowy FIAT SEDICI rok. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Org
cena
2 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
31 dni temu
I licytacja Ruchomości Seat Altea rok prod 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 537 zł (SZACUNKOWO: 10 050 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
cena
36 dni temu
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Fliegl 2014r CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Fliegl Model: SDS350 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WFDFLT33902011811 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027-04-0
cena
36 dni temu
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Wielton 2015r CENA WYWOŁAWCZA: 21 787 zł (SZACUNKOWO: 29 050 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Nr ramy: SUDNS300000049263 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki OC ważne do: 2026-08-19 Rok produkcji: 2015 Stan techniczny: używany Model: NS3K Marka: Wielto
cena
36 dni temu
I licytacja Nieruchomości Lokal niemieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 40,23 m2, Kraków ul. Macieja Słomczyńskiego 11 LU1 CENA WYWOŁAWCZA: 288 742 zł (SZACUNKOWO: 384 990 zł) Zachodzi rozbieżność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w księdze wieczystej, a stanem nieruchomośc
cena
30 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana CENA WYWOŁAWCZA: 59 448 zł (SZACUNKOWO: 79 265 zł) Działka nr 158 w m. Stara Wieś, znajduje się na terenach rolnych, otoczenie stanowią grunty niezabudowane, pośrednio zabudowa mieszkaniowa. Nieruchomość ma kształt czworoboku w formie
cena
39 dni temu
I licytacja Nieruchomości Miejsce postojowe w garażu podziemnym w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 39 375 zł (SZACUNKOWO: 52 500 zł) Miejsce parkingowe nr 18 - udział nr 6 w wysokości 2861/77404 w prawie własności wyodrębnionej nieruchomości lokalowej - lokal niemieszkalny, garaż GP wielostanowiskowy p
cena
25 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ części w lokalu mieszkalnym w Bochni. CENA WYWOŁAWCZA: 271 725 zł (SZACUNKOWO: 362 300 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, trzech pokoi, łazienki, pomieszczenia gospodarczego
cena
16 dni temu
I licytacja Ruchomości Alfa Romeo Giulietta 2017r CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 40 000 zł) szyba czołowa pęknięta, klapa bagażnika wgnieciona, uszkodzony zderzak tył, błotnik lewy tył wgnieciony, tapicerka zabrudzona. Marka: Alfa Romeo Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 13
cena
38 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Rabce-Zdrój CENA WYWOŁAWCZA: 165 240 zł (SZACUNKOWO: 220 320 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział nr 1 w wys. 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju; do lokal
cena
39 dni temu
Ruchomości Seat Leon 1,9 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Akumulator rozładowany ( silnik nie odpala - sprawdzono za pomocą urządzenia rozruchowego). Wnętrze samochodu wymaga gruntownego czyszczenia. W zestawie jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat
cena
8 dni temu
Ruchomości Citroen Berlingo 2009r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 100 zł) mocne zarysowania prawej strony pojazdu (drzwi, zdrzerzaki, nadkola); rozładowany akumulator Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 15
cena
44 dni temu
II licytacja Ruchomości Toyota Previa, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Typ nadwozia - pięciodrzwiowy minivan. Liczba miejsc 7 - brak dwóch foteli. Silnik unieruchomiony. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami znacznego zużycia (przebarwienia, przetarcia i zarys
cena
32 dni temu
![[eLicytacje] I licytacja - Zestaw kluczy i narzędzi - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/141331/3ed99cf13/d1242761-80ae-a375-bb14-36f95dd6045f_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Zestaw kluczy i narzędzi - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![[eLicytacje] I licytacja - Zestaw kluczy i narzędzi - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)