Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] #62572527
II licytacja Ruchomości
Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI
CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł)
Samochód sprawny, odpala, jeździ. Widoczna niewielka korozja na przednich lewych drzwiach. Otarcie na lewym tylnym błotniku. Brak przeglądu technicznego. Ubezpieczenie korporacyjne.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: New Beetle
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SLU5NF7
Nr VIN: 3VWBR31C74M417723
Data pierwszej rejestracji: 2004-01-01
Przebieg: 208624 km
Kolor: żółty
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
PADEREWSKIEGO 7B
42-700 LUBLINIEC, śląskie
w siedzibie urzędu, w dniu 09.09.2026 w godzinach od 8:00 do 9:00 po zgłoszeniu takiej chęci na stanowisku ochrony.
Urząd Skarbowy w Lublińcu
Damian Rupik
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/df17f21e-f4fe-49f6-a436-9b1ffa80c83d
II licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN GOLF 1.6 HATCHBACK 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Samochód jest używany i nosi normalne ślady eksploatacji adekwatne do wieku i przebiegu , dostępny jeden komplet kluczyków. Brak wycieraczki tylnej szyby. Widoczne uszkodzenia powłoki
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN TOURAN KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 5 700 zł (SZACUNKOWO: 11 400 zł) Podany przebieg pojazdu jest na dzień 2025-12-17. Pojazd niesprawny technicznie (problem z rozrządem i EGR). Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Touran Typ nadwozia: ko
cena
16 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat kombi CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: manualna Nr rejes
cena
2 dni temu
Ruchomości VOLKSWAGEN POLO 1.4, ROK PRODUKCJI 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Samochód pochodzi z przepadku mienia na rzecz Skarbu Państwa. Nie został uruchomiony - prawdopodobnie rozładowany akumulator. Pojazd posiada ubytki lakieru oraz oznaki korozji. Widoczne ślady wyeks
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
cena
wczoraj, 22:10
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
cena
wczoraj, 22:10
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
cena
wczoraj, 18:10
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
cena
wczoraj, 18:10
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
cena
wczoraj, 14:38
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
cena
wczoraj, 14:38
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
cena
wczoraj, 14:23
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
cena
wczoraj, 14:23
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
cena
wczoraj, 14:22
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
cena
wczoraj, 14:22
II licytacja Ruchomości Piła formatowa Martin T 78 CENA WYWOŁAWCZA: 8 500 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Nazwa katalogowa: Piła Marka: Martin Model: T 78 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
cena
wczoraj, 14:14
II licytacja Ruchomości Heblarka SMF-5L CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Strugarka Marka: SM Model: F-5L Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopanem Andr
cena
wczoraj, 14:14
II licytacja Ruchomości Frezarko-pilarka Jerome 2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Marka: Jerome Model: 2 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Frezarka OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 od godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
cena
wczoraj, 14:13
I licytacja Ruchomości Zestaw kluczy i narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ust
cena
wczoraj, 14:13
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
cena
wczoraj, 14:13
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
cena
wczoraj, 14:13
![Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101104/a5614cc81/92c425f4-e0c6-9b25-63f3-d402f76d018f_b.webp)
![Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101112/8b4d8b70d/d8730264-7e1c-8ebc-9232-e435f3000a32_b.webp)
![Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101119/b24bc1c24/dd2a83f9-54ab-dbfc-0159-4a79c3e4eb7a_b.webp)
![Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101123/f4ad5978e/eadf7082-1b18-2dca-5211-dec1e0a81d08_b.webp)
![Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101129/37369f136/ff49b8d4-9b02-6422-3461-eb903d0dae90_b.webp)
![Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101136/4e6b00fd3/510cd719-4502-6d5d-58b0-597477e8ab6f_b.webp)
![Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101145/9af70b1a1/0bf8123a-8c9b-4998-a5ec-b87fb5e53c98_b.webp)
![Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101152/0eea3735a/ae54aa82-7ab5-f8c1-7d4f-a0246f8780f6_b.webp)
![Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101157/3c90f10d6/aca0d114-7dce-a81c-9963-2e2b23d0af35_b.webp)
![Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/101204/76d2a66c5/3c0e7a6a-e2a9-eb23-e529-30b1511cf140_b.webp)