[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 #62572381

[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3  - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3  - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3  - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3  - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3  - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3  - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3  - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3  - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3  - Zdjęcie 9 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3  - Zdjęcie 10 - KRAKOWIACZEK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3

CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł)

Samochód osobowy- Mazda 6, rok produkcji 2005 r. silnik 1798,00 cm3, 88 KW. Przednie, tylne szyby elektryczne- brak możliwości sprawdzenia. Akumulator Bosch 540 A, 60 Ah- rozładowany. Samochód nie odpala. Przedni zderzak uszkodzony, tylny zderzak porysowany, klapa tył wgniecenie, tylne drzwi od strony kierowcy wgniecenie. Skrzynia manualna 5 biegowa. Stan nadwozia adekwatny do wieku pojazdu. Stan podwozia i zawieszenia nieznany W zestawie 2 kluczyki. Wyposażenie: gaśnica, koło zapasowe.
Badanie techniczne ważne do 20 listopada 2026 r. Polisa OC ważna do 24 lutego 2027 r.


Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mazda
Model: 6
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1798 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PY6448F
Nr VIN: JMZGY198261402940
Data pierwszej rejestracji: 2005-09-14
Przebieg: 135350 km
Kolor: Srebny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-02-24



OGLĘDZINY:
Wrocławska 12
62-800 Kalisz, wielkopolskie

9 września 2026 w godzinach 12.30 do 14.30



Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu

Przemysław Perdek
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/f0220c15-909a-45dc-8a61-f4d4dd1c362c

  • « Powrót
  • ID: 62572381
    Wyświetleń: 7
Wygasa za 13 dni

od 4 500 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też