[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 #62572381
I licytacja Ruchomości
Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3
CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł)
Samochód osobowy- Mazda 6, rok produkcji 2005 r. silnik 1798,00 cm3, 88 KW. Przednie, tylne szyby elektryczne- brak możliwości sprawdzenia. Akumulator Bosch 540 A, 60 Ah- rozładowany. Samochód nie odpala. Przedni zderzak uszkodzony, tylny zderzak porysowany, klapa tył wgniecenie, tylne drzwi od strony kierowcy wgniecenie. Skrzynia manualna 5 biegowa. Stan nadwozia adekwatny do wieku pojazdu. Stan podwozia i zawieszenia nieznany W zestawie 2 kluczyki. Wyposażenie: gaśnica, koło zapasowe.
Badanie techniczne ważne do 20 listopada 2026 r. Polisa OC ważna do 24 lutego 2027 r.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mazda
Model: 6
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1798 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PY6448F
Nr VIN: JMZGY198261402940
Data pierwszej rejestracji: 2005-09-14
Przebieg: 135350 km
Kolor: Srebny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-02-24
OGLĘDZINY:
Wrocławska 12
62-800 Kalisz, wielkopolskie
9 września 2026 w godzinach 12.30 do 14.30
Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu
Przemysław Perdek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/f0220c15-909a-45dc-8a61-f4d4dd1c362c
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
price
30 days ago
I licytacja Ruchomości Seat Altea rok prod 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 537 zł (SZACUNKOWO: 10 050 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
price
35 days ago
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Fliegl 2014r CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Fliegl Model: SDS350 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WFDFLT33902011811 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027-04-0
price
35 days ago
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Wielton 2015r CENA WYWOŁAWCZA: 21 787 zł (SZACUNKOWO: 29 050 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Nr ramy: SUDNS300000049263 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki OC ważne do: 2026-08-19 Rok produkcji: 2015 Stan techniczny: używany Model: NS3K Marka: Wielto
price
35 days ago
I licytacja Nieruchomości Lokal niemieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 40,23 m2, Kraków ul. Macieja Słomczyńskiego 11 LU1 CENA WYWOŁAWCZA: 288 742 zł (SZACUNKOWO: 384 990 zł) Zachodzi rozbieżność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w księdze wieczystej, a stanem nieruchomośc
price
29 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana CENA WYWOŁAWCZA: 59 448 zł (SZACUNKOWO: 79 265 zł) Działka nr 158 w m. Stara Wieś, znajduje się na terenach rolnych, otoczenie stanowią grunty niezabudowane, pośrednio zabudowa mieszkaniowa. Nieruchomość ma kształt czworoboku w formie
price
38 days ago
I licytacja Nieruchomości Miejsce postojowe w garażu podziemnym w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 39 375 zł (SZACUNKOWO: 52 500 zł) Miejsce parkingowe nr 18 - udział nr 6 w wysokości 2861/77404 w prawie własności wyodrębnionej nieruchomości lokalowej - lokal niemieszkalny, garaż GP wielostanowiskowy p
price
24 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział ½ części w lokalu mieszkalnym w Bochni. CENA WYWOŁAWCZA: 271 725 zł (SZACUNKOWO: 362 300 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, trzech pokoi, łazienki, pomieszczenia gospodarczego
price
15 days ago
I licytacja Ruchomości Alfa Romeo Giulietta 2017r CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 40 000 zł) szyba czołowa pęknięta, klapa bagażnika wgnieciona, uszkodzony zderzak tył, błotnik lewy tył wgnieciony, tapicerka zabrudzona. Marka: Alfa Romeo Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 13
price
37 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Rabce-Zdrój CENA WYWOŁAWCZA: 165 240 zł (SZACUNKOWO: 220 320 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział nr 1 w wys. 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju; do lokal
price
38 days ago
Ruchomości Citroen Berlingo 2009r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 100 zł) mocne zarysowania prawej strony pojazdu (drzwi, zdrzerzaki, nadkola); rozładowany akumulator Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 15
price
43 days ago
Ruchomości Seat Leon 1,9 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Akumulator rozładowany ( silnik nie odpala - sprawdzono za pomocą urządzenia rozruchowego). Wnętrze samochodu wymaga gruntownego czyszczenia. W zestawie jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości Toyota Previa, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Typ nadwozia - pięciodrzwiowy minivan. Liczba miejsc 7 - brak dwóch foteli. Silnik unieruchomiony. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami znacznego zużycia (przebarwienia, przetarcia i zarys
price
31 days ago
Ruchomości Renault CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) OC ważne do: 2027-01-06 Zastosowanie: inne Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Renault Model: MASTER Pojemność silnika: 2464 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2008 Nr rejestracyjny: KT 6492C Nr VIN: VF1
price
7 days ago
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego, pow. 64,56m2 CENA WYWOŁAWCZA: 625 875 zł (SZACUNKOWO: 834 500 zł) Lokal mieszkalny przy Osiedle 2 Pułku Lotniczego 45/21 w Krakowie o pow. 64,56 m2 położony jest na 3 piętrze (IV kondygnacji) i składa się z: przedpokoju,
price
15 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat Kombi 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 950 zł (SZACUNKOWO: 7 900 zł) Przebieg pojazdu podany na dzień 04.08.2026. Pęknięta tylnia sprężyna od amortyzatora. Klamka drzwi od strony kierowcy zacina się. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Pa
price
31 days ago
II licytacja Ruchomości LAND ROVER DISCOVERY 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 21 600 zł (SZACUNKOWO: 43 200 zł) Akumulator niesprawny (pojazd odpala po podłączeniu prostownika). Kolor: srebrny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Land Rover Model: Discovery Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 249
price
18 days ago
Ruchomości FIAT PUNTO 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 200 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Podany przebieg pojazdu jest na dzień 03.12.2024 r. Wg. informacji z CEPIK brak aktualnego badania technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Punto Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silni
price
15 days ago
Ruchomości Renault Laguna, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika:
price
7 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód ciężarowy Ford Transit KBC 93N4, rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 21 000 zł (SZACUNKOWO: 28 000 zł) Opony zimowe, klimatyzacja (niesprawna), elektryczne lusterka i szyby, centralny zamek. Usterki: komunikat o problemie z ładowaniem, stacyjka wisi na przewodach poza
price
14 days ago
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141636/35c02c136/7e8bb7fc-d0aa-7dc0-8a02-c70fc30f674a_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141640/eb5ab5b53/87c849c9-4402-171f-3b0c-6da613376f52_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141647/8075985f3/4c55f212-0493-eb5c-b5f4-af65b51d1a55_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141655/492c3a979/fd32b38c-8653-9e73-5e31-10705ba0f267_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141700/8b1752b36/8ca0af5e-4ac3-8922-4eb4-97ef7c0c6f17_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141704/9db873270/6c6f874c-264b-d12f-a73a-49daab5eea97_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141712/54d031b30/4b9e760d-a0b7-22b8-ec93-7caa0967168b_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141716/0d768ab1d/a7b27a0c-9d29-a43b-8f17-b29a6aceb463_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 9 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/141722/9b9eaaa2d/7cdb44bf-cba0-3b76-ea99-61b8daa049f9_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Mazda 6, Rok prod. 2005, silnik 1798,00 cm3 - Zdjęcie 10 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)