Renault Thalia - II licytacja - [eLicytacje] #62572333
II licytacja Ruchomości
Renault Thalia
CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 800 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, posiada jeden kluczyk, brak dowodu rejestracyjnego, brak ważnego badania technicznego, ostatnie badania techniczne 11.07.2026 r.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Thalia
Typ nadwozia: furgon
Pojemność silnika: 1390 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DW9NF50
Nr VIN: VF1LBOPC528184469
Data pierwszej rejestracji: 2003-02-03
Przebieg: 241839 km
Kolor: BIAŁY
Stan techniczny: uszkodzony
OGLĘDZINY:
Grójecka 33
05-530 Góra Kalwaria, mazowieckie
8.09.2026 w godz. od. 11:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Piasecznie
Michał Ignacak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/9d72808d-d3cd-40e1-abb4-cc4932059573
Ruchomości Renault Laguna, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika:
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Renault Laguna 1,9D liftback 1998 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Pojazd jest sprawny technicznie i nieuszkodzony, posiada jedynie drobne zarysowania. W zestawie są dwa kluczyki. Akumulator niesprawny (pojazd odpala po podłączeniu prostownika). Auto nie
cena
9 dni temu
I licytacja Ruchomości SAMOCHÓD OSOBOWY RENAULT MEGANE KOMBI 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Pojazd z widocznymi ogniskami korozji nadwozia, uszkodzonymi prawymi przednimi drzwiami, urwaną klapką wlewu paliwa oraz porysowaną i wypłowiałą powłoką lakierniczą. Wnętrze pojazdu
cena
3 dni temu
Ruchomości RENAULT MEGANE KOMBI, ROK PRODUKCJI 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód pochodzi z przepadku mienia, sprawny technicznie, widoczne ślady użytkowania. Pojazd wyposażony jest w elektryczne szyby, centralny zamek, bagażnik dachowy oraz instalację LPG (brak do
cena
2 dni temu
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
cena
wczoraj, 14:13
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
cena
wczoraj, 22:10
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
cena
wczoraj, 22:10
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
cena
wczoraj, 18:10
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
cena
wczoraj, 18:10
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
cena
wczoraj, 14:38
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
cena
wczoraj, 14:38
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
cena
wczoraj, 14:23
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
cena
wczoraj, 14:23
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
cena
wczoraj, 14:22
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
cena
wczoraj, 14:22
II licytacja Ruchomości Piła formatowa Martin T 78 CENA WYWOŁAWCZA: 8 500 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Nazwa katalogowa: Piła Marka: Martin Model: T 78 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
cena
wczoraj, 14:14
II licytacja Ruchomości Heblarka SMF-5L CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Strugarka Marka: SM Model: F-5L Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopanem Andr
cena
wczoraj, 14:14
II licytacja Ruchomości Frezarko-pilarka Jerome 2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Marka: Jerome Model: 2 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Frezarka OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 od godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
cena
wczoraj, 14:13
I licytacja Ruchomości Zestaw kluczy i narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ust
cena
wczoraj, 14:13
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
cena
wczoraj, 14:13
![Renault Thalia - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101703/2c8257896/6afb4cbc-f5db-0f92-96b0-be69c0416d13_b.webp)
![Renault Thalia - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101708/5ec9b8fc2/72340cd7-4956-d501-afd2-6c0b3a635755_b.webp)
![Renault Thalia - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101712/298c991bb/080a73a4-309d-4050-2c84-40987486544e_b.webp)
![Renault Thalia - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101715/cd2393938/f480f747-36e2-9a76-09fc-e2bd70d748b1_b.webp)
![Renault Thalia - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Renault Thalia - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)