Citroen c4 picasso - - [elicytacje] #62572277
Ruchomości
CITROEN C4 PICASSO
CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości.
Pojazd sprawny technicznie, jeżdżący. Pierwsza rejestracja za granicą 27.02.2007 rok. Badanie techniczne ważne do 23.05.2027 r. Pojazd ma przerdzewiały prawy próg, uszkodzoną klapę bagażnika, liczne zarysowania powłoki lakierniczej, hak holowniczy. Posiada jeden kluczyk.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Citroën
Model: C4 Picasso
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1560 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: RJS3WP6
Nr VIN: VF7UA9HZH45035794
Data pierwszej rejestracji: 2007-02-27
Przebieg: 393102 km
Kolor: NIEBIESKI
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-05-21
OGLĘDZINY:
Ładna 32
33-156 Ładna, małopolskie
04.09.2026 r. w godz. od 10:00 do 10:15
Drugi Urząd Skarbowy w Tarnowie
Anna Kobis
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/e0d8fffe-447c-44f5-bee0-8ad8e3b0073e
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
cena
4 dni temu
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazd sprawny technicznie, jeżdżą
cena
10 dni temu
Ruchomości SKODA FABIA, rok produkcji 2007, benzyna + GAZ CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Samochód pochodzi z przepadku mienia, silnik odpala, widoczne ślady użytkowania. Pojazd wyposażony jest w elektryczne szyby i lusterka, posiada jeden komplet kluczyków. Brak aktualnego bada
cena
3 dni temu
II licytacja Ruchomości Citroen C2 rok produkcji 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) informacje o stanie technicznym: - pojazd posiada uszkodzone sprężyny amortyzatorów przednich, - nieoryginalny przewód chłodniczy powodujący wyciek płynu chłodniczego, - sparciałą uszczelkę na
cena
3 dni temu
Miejsce pracy: Ochmanów (okolice Krakowa)| Wynagrodzenie: - 5050 zł brutto + system premiowy Premia dla nowych pracowników (od 01.07): - 250 zł po przepracowaniu 1. miesiąca; - 250 zł po przepracowaniu 3. miesiąca. Zakres obowiązków: - montaż elementów stolarki okiennej; - montaż ram, szyb i zaw
cena
dzisiaj, 00:15
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
cena
2 dni temu
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
cena
2 dni temu
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
cena
2 dni temu
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Piła formatowa Martin T 78 CENA WYWOŁAWCZA: 8 500 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Nazwa katalogowa: Piła Marka: Martin Model: T 78 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Heblarka SMF-5L CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Strugarka Marka: SM Model: F-5L Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopanem Andr
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Frezarko-pilarka Jerome 2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Marka: Jerome Model: 2 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Frezarka OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 od godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Zestaw kluczy i narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ust
cena
2 dni temu
![Citroen c4 picasso - - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/143627/cd7d82383/445cd1ff-6e8f-f943-6a67-2707fad6a2b1_b.webp)
![Citroen c4 picasso - - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/143634/1b8c53675/060b9a8b-be71-f5a4-1adb-16727ca0c8ff_b.webp)
![Citroen c4 picasso - - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/143640/9a6de4be5/da544700-7ee3-6ad5-c299-18c5f7741e64_b.webp)
![Citroen c4 picasso - - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![Citroen c4 picasso - - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)