Honda civic hatchback rok prod. 2007 - i licytacja - [elicytacje] #62572043
I licytacja Ruchomości
HONDA CIVIC HATCHBACK ROK PROD. 2007
CENA WYWOŁAWCZA: 7 125 zł (SZACUNKOWO: 9 500 zł)
Przedmiotem sprzedaży jest samochód osobowy marki HONDA CIVIC HATCHBACK 3D, rok produkcji 2007. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 1339 cm³ i mocy 61 kW.
Rodzaj paliwa: Benzyna+LPG
Badanie techniczne ważne do 06.10.2026 r.
Polisa OC ważna do 02.07.2027 r.
Do pojazdu dołączony jest kluczyk oraz dowód rejestracyjny.
Stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl
Stan techniczny i wizualny odpowiada normalnemu stopniowi eksploatacji – widoczne są ślady użytkowania.
Uszkodzone lewe lusterko, rysy eksploatacyjne karoserii.
Urząd nie odpowiada za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: Civic
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1339 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RPZ40960
Nr VIN: SHHFK17408U004468
Data pierwszej rejestracji: 2008-07-31
Przebieg: 263619 km
Kolor: CZERWONY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-02
OGLĘDZINY:
KRAKOWSKA 37
37-500 JAROSŁAW, podkarpackie
w dniu 07.09.2026 r. w godzinach od 8:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Przeworsku
Marek Szczepański
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/1b909b9f-5a94-40d1-9f50-fc0476a2daa1
Miejsce pracy: Ochmanów (okolice Krakowa)| Wynagrodzenie: - 5050 zł brutto + system premiowy Premia dla nowych pracowników (od 01.07): - 250 zł po przepracowaniu 1. miesiąca; - 250 zł po przepracowaniu 3. miesiąca. Zakres obowiązków: - montaż elementów stolarki okiennej; - montaż ram, szyb i zaw
cena
dzisiaj, 00:15
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
cena
2 dni temu
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
cena
2 dni temu
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
cena
2 dni temu
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
cena
2 dni temu
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Piła formatowa Martin T 78 CENA WYWOŁAWCZA: 8 500 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Nazwa katalogowa: Piła Marka: Martin Model: T 78 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Heblarka SMF-5L CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Strugarka Marka: SM Model: F-5L Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopanem Andr
cena
2 dni temu
II licytacja Ruchomości Frezarko-pilarka Jerome 2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Marka: Jerome Model: 2 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Frezarka OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 od godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości Zestaw kluczy i narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ust
cena
2 dni temu
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
cena
2 dni temu
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
cena
2 dni temu
I licytacja Nieruchomości NIERUCHOMOŚĆ W SZCZAWNICY CENA WYWOŁAWCZA: 42 375 zł (SZACUNKOWO: 56 500 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: NS1T/00076407/0 Własność i inne prawa rzeczowe: własność Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: nr 3038; pow
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości samochód osobowy FIAT SEDICI rok. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Org
cena
2 dni temu
I licytacja Ruchomości samochód osobowy FIAT SEDICI rok. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Org
cena
2 dni temu
![Honda civic hatchback rok prod. 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141349/ae66ccd31/d840d3a2-a9da-e6a8-8bdd-6a285a7a22ae_b.webp)
![Honda civic hatchback rok prod. 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141353/6afcb99cd/5d5a111d-7a66-444d-31ba-4fc3ed7a919d_b.webp)
![Honda civic hatchback rok prod. 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141358/c0588d157/ac04cd60-ad61-090d-6ab5-dc8146052a01_b.webp)
![Honda civic hatchback rok prod. 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141401/b0d112a02/737420d1-dab3-b079-2892-7f962202d2d8_b.webp)
![Honda civic hatchback rok prod. 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141408/f3a61dd0c/3d3fff53-628c-2dff-6f44-e01211529e8c_b.webp)
![Honda civic hatchback rok prod. 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141416/8de367c6d/97d809f9-344d-9daf-56ae-745b23efff40_b.webp)
![Honda civic hatchback rok prod. 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141424/3d91875a6/60949433-be0d-a293-da3a-459fa16e24dd_b.webp)
![Honda civic hatchback rok prod. 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![Honda civic hatchback rok prod. 2007 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)