Skoda Fabia 2004 rok produkcji - I licytacja - [eLicytacje] #62572616
I licytacja Ruchomości
Skoda Fabia 2004 rok produkcji
CENA WYWOŁAWCZA: 675 zł (SZACUNKOWO: 900 zł)
uszkodzenie przedniego zderzaka, przedniej klapy, prawego i lewego przedniego błotnika, przednich kół i felg, korozja, zniszczona tapicerka, dostępny kluczyk i dowód rejestracyjny
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Škoda
Model: Fabia
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SBI 50913
Nr VIN: TMBPF46Y944102381
Data pierwszej rejestracji: 2004-05-25
Przebieg: 290000 km
Kolor: niebieski
Stan techniczny: uszkodzony
OGLĘDZINY:
Sobieskiego 93
43-340 Kozy, śląskie
9.09.2026 roku w godz. od 14:00 do 14:30 pod adresem ul. Sobieskiego 93 w Kozach, tylko i wyłącznie w
obecności pracownika organu egzekucyjnego i jednocześnie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu się pod
numerem: w godz. 7.30-11.00 lub w godz. 7.00-15.00
Pierwszy Urząd Skarbowy w Bielsku-Białej
Piotr Kubiczek
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/dc1a4a6e-047d-4323-8f44-ed44e2285d70
Ruchomości CITROEN C4 PICASSO CENA WYWOŁAWCZA: 1 700 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazd sprawny technicznie, jeżdżący.
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Skoda Octavia 2012 rok CENA WYWOŁAWCZA: 9 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Przebieg pojazdu ustalono na podstawie bazy Cepik /badanie techniczne z dnia 10.06.2024 roku/. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Škoda Model: Octavia Typ nadwozia: sedan Pojemność silnika:
ціна
4 дні тому
I licytacja Ruchomości Skoda Fabia CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie opowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazd sprawny technicznie, jeżdżą
ціна
10 дні тому
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Citroen C2 rok produkcji 2004 CENA WYWOŁAWCZA: 1 500 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) informacje o stanie technicznym: - pojazd posiada uszkodzone sprężyny amortyzatorów przednich, - nieoryginalny przewód chłodniczy powodujący wyciek płynu chłodniczego, - sparciałą uszczelkę na
ціна
3 дні тому
Ruchomości SKODA FABIA, rok produkcji 2007, benzyna + GAZ CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Samochód pochodzi z przepadku mienia, silnik odpala, widoczne ślady użytkowania. Pojazd wyposażony jest w elektryczne szyby i lusterka, posiada jeden komplet kluczyków. Brak aktualnego bada
ціна
3 дні тому
Miejsce pracy: Ochmanów (okolice Krakowa)| Wynagrodzenie: - 5050 zł brutto + system premiowy Premia dla nowych pracowników (od 01.07): - 250 zł po przepracowaniu 1. miesiąca; - 250 zł po przepracowaniu 3. miesiąca. Zakres obowiązków: - montaż elementów stolarki okiennej; - montaż ram, szyb i zaw
ціна
cьогодні, 00:15
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
ціна
2 дні тому
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
ціна
2 дні тому
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
ціна
2 дні тому
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Piła formatowa Martin T 78 CENA WYWOŁAWCZA: 8 500 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Nazwa katalogowa: Piła Marka: Martin Model: T 78 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Heblarka SMF-5L CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Strugarka Marka: SM Model: F-5L Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopanem Andr
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Frezarko-pilarka Jerome 2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Marka: Jerome Model: 2 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Frezarka OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 od godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Zestaw kluczy i narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ust
ціна
2 дні тому
![Skoda Fabia 2004 rok produkcji - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142320/f0b1fe2ba/6d05dbaf-7182-4f50-ae68-e248338b852d_b.webp)
![Skoda Fabia 2004 rok produkcji - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142324/7d87cac85/893815d1-e3d6-0afe-5cff-de62dd5bbc55_b.webp)
![Skoda Fabia 2004 rok produkcji - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142333/ed44320e8/4bb63836-db6b-ffdd-31a1-318127593e10_b.webp)
![Skoda Fabia 2004 rok produkcji - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142336/a2739272f/6b894875-5ff5-21b6-fddd-3f0bff7ddf3b_b.webp)
![Skoda Fabia 2004 rok produkcji - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142344/fb71ce72e/721abf8b-a904-3a5a-1be7-96a211d2ae40_b.webp)
![Skoda Fabia 2004 rok produkcji - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142348/5cfd24e10/79809523-10c6-a983-fb34-8a290d9913cf_b.webp)
![Skoda Fabia 2004 rok produkcji - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142355/243fa9c01/f500cde8-fd4c-5bcf-666a-a8ed6511424c_b.webp)
![Skoda Fabia 2004 rok produkcji - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142403/dfce24f93/6fd24c60-cf11-6e85-e7fe-bce904b4d857_b.webp)
![Skoda Fabia 2004 rok produkcji - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 9 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142408/1417636c3/abcf99dd-1280-bf49-da24-4c3383e3c159_b.webp)
![Skoda Fabia 2004 rok produkcji - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 10 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/142413/ad9132c68/54453262-ac6a-8eff-8a02-76d2bd64d667_b.webp)