[elicytacje] ii licytacja - bmw x3 2.0d 2008 #62572547

[elicytacje] ii licytacja - bmw x3 2.0d 2008 - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw x3 2.0d 2008 - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw x3 2.0d 2008 - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw x3 2.0d 2008 - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw x3 2.0d 2008 - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] ii licytacja - bmw x3 2.0d 2008 - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU
Oпис
Ціна Від

II licytacja Ruchomości

BMW X3 2.0D 2008

CENA WYWOŁAWCZA: 12 000 zł (SZACUNKOWO: 24 000 zł)

Pojazd zaparkowany na parkingu Urzędu Skarbowego w Pabianicach, akumulator wymaga naładowania. Badanie techniczne ważne do 25.10.2026 r. Polisa OC ważna do 17.03.2027 r. Samochód posiada jeden kluczyk oraz kartę pojazdu.

Przebieg: 199631 km
Typ nadwozia: SUV
Marka: BMW
Skrzynia biegów: automatyczna
Kolor: czarny
Nr rejestracyjny: EL 711EN
Model: X3
Nr VIN: WBAPE11058WJ49563
Rok produkcji: 2008
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Data pierwszej rejestracji: 2008-07-01
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-03-17



OGLĘDZINY:
Zamkowa 26
95-200 Pabianice, łódzkie

Od 23.09.2026 do 29.09.2026 w godz. 09:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Pabianicach

Krzysztof Janiak
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/10f8f5c1-6117-4d68-ae17-51610bb143d1

  • « Назад
  • ID: 62572547
    Перегляди: 5
Закінчується через 33 дні

bід 12 000 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу