[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI #62572526

[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - Zdjęcie 9 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI - Zdjęcie 10 - KRAKOWIACZEK.EU
Oпис
Ціна Від

II licytacja Ruchomości

Samochód osobowy VW New Beetle 1,9 TDI

CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł)

Samochód sprawny, odpala, jeździ. Widoczna niewielka korozja na przednich lewych drzwiach. Otarcie na lewym tylnym błotniku. Brak przeglądu technicznego. Ubezpieczenie korporacyjne.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: New Beetle
Typ nadwozia: hatchback-3-D
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SLU5NF7
Nr VIN: 3VWBR31C74M417723
Data pierwszej rejestracji: 2004-01-01
Przebieg: 208624 km
Kolor: żółty
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
PADEREWSKIEGO 7B
42-700 LUBLINIEC, śląskie

w siedzibie urzędu, w dniu 09.09.2026 w godzinach od 8:00 do 9:00 po zgłoszeniu takiej chęci na stanowisku ochrony.



Urząd Skarbowy w Lublińcu

Damian Rupik
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/df17f21e-f4fe-49f6-a436-9b1ffa80c83d

  • « Назад
  • ID: 62572526
    Перегляди: 15
Закінчується через 13 дні

bід 4 000 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу