[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Supra rok 1989 #62572513

[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Supra rok  1989 - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Supra rok  1989 - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Supra rok  1989 - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Supra rok  1989 - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Supra rok  1989 - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Supra rok  1989 - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Supra rok  1989 - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Supra rok  1989 - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Supra rok  1989 - Zdjęcie 9 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Samochód osobowy Toyota Supra rok  1989 - Zdjęcie 10 - KRAKOWIACZEK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Samochód osobowy Toyota Supra rok 1989

CENA WYWOŁAWCZA: 35 400 zł (SZACUNKOWO: 47 200 zł)

Pojazd po długotrwałym postoju. pokryty warstwą kurzu. Powłoka lakierowa zakurzona w stanie dostatecznym. Liczne zarysowania i widoczne ogniwa korozji. wnętrze wymaga profesjonalnej kosmetyki. Konieczny przegląd serwisowy.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Toyota
Model: Supra
Typ nadwozia: coupé
Pojemność silnika: 2954 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 1989
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: WK45
Nr VIN: JT2MA71L0K0123597
Data pierwszej rejestracji: 1989-01-01
Przebieg: 139742 km
Kolor: Biały
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
KRAKOWIAKÓW 75
02-495 WARSZAWA, mazowieckie

25.09.2026 w godz. od 14:00 do 15:00



Urząd Skarbowy Warszawa - Bemowo

Sławomir Porębski
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/88107243-16bc-4bd7-a5aa-ec8c4214e57c

  • « Назад
  • ID: 62572513
    Перегляди: 16
Закінчується через 34 дні

bід 35 400 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу