[eLicytacje] - Malaguti f12 Phantom #62572500
Ruchomości
Malaguti f12 Phantom
CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 500 zł)
Malaguti f12 Phantom o pojemności 47 cm3. Motorower jest uszkodzony, niekompletny - odkręcony licznik, niepodpięte, zwisające przewody gumowe, odkręcony od mocowania tylny amortyzator, brak lusterek, pęknięty przedni błotnik. Stan plastikowych owiewek dobry.
Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: Malaguti
Model: Inny
Typ nadwozia: skuter
Rok produkcji: 2001
Nr ramy: ZJM47000047036094
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2026-09-13
OGLĘDZINY:
M. Reja 1
32-100 Proszowice, małopolskie
8.09.2026 roku od godz. 8:00 do godz. 8:45
Urząd Skarbowy w Proszowicach
Eryk Bąba
tel.
Elektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a1b2d3f9-f816-48d3-ab18-d8bb54072d49
I licytacja Ruchomości MERCEDES-BENZ CLK 200, ROK PROD. 1997 CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Mercedes-Benz CLK 200 coupe z 1997 roku o mocy 100 kW. Samochód sprawny, utrzymany w dobrym stanie. Lewe nadkole, maska oraz przedni zderzak w innym kolorze (ciemnozielony). Widoczne oz
ціна
10 дні тому
Ruchomości RENAULT MEGANE KOMBI, ROK PRODUKCJI 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł) Samochód pochodzi z przepadku mienia, sprawny technicznie, widoczne ślady użytkowania. Pojazd wyposażony jest w elektryczne szyby, centralny zamek, bagażnik dachowy oraz instalację LPG (brak do
ціна
3 дні тому
Ruchomości SKODA FABIA, rok produkcji 2007, benzyna + GAZ CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Samochód pochodzi z przepadku mienia, silnik odpala, widoczne ślady użytkowania. Pojazd wyposażony jest w elektryczne szyby i lusterka, posiada jeden komplet kluczyków. Brak aktualnego bada
ціна
3 дні тому
Ruchomości VOLKSWAGEN POLO 1.4, ROK PRODUKCJI 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Samochód pochodzi z przepadku mienia na rzecz Skarbu Państwa. Nie został uruchomiony - prawdopodobnie rozładowany akumulator. Pojazd posiada ubytki lakieru oraz oznaki korozji. Widoczne ślady wyeks
ціна
3 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
ціна
31 дні тому
I licytacja Ruchomości Seat Altea rok prod 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 537 zł (SZACUNKOWO: 10 050 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
ціна
36 дні тому
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Fliegl 2014r CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Fliegl Model: SDS350 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WFDFLT33902011811 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027-04-0
ціна
36 дні тому
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Wielton 2015r CENA WYWOŁAWCZA: 21 787 zł (SZACUNKOWO: 29 050 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Nr ramy: SUDNS300000049263 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki OC ważne do: 2026-08-19 Rok produkcji: 2015 Stan techniczny: używany Model: NS3K Marka: Wielto
ціна
36 дні тому
I licytacja Nieruchomości Lokal niemieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 40,23 m2, Kraków ul. Macieja Słomczyńskiego 11 LU1 CENA WYWOŁAWCZA: 288 742 zł (SZACUNKOWO: 384 990 zł) Zachodzi rozbieżność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w księdze wieczystej, a stanem nieruchomośc
ціна
30 дні тому
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana CENA WYWOŁAWCZA: 59 448 zł (SZACUNKOWO: 79 265 zł) Działka nr 158 w m. Stara Wieś, znajduje się na terenach rolnych, otoczenie stanowią grunty niezabudowane, pośrednio zabudowa mieszkaniowa. Nieruchomość ma kształt czworoboku w formie
ціна
39 дні тому
I licytacja Nieruchomości Miejsce postojowe w garażu podziemnym w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 39 375 zł (SZACUNKOWO: 52 500 zł) Miejsce parkingowe nr 18 - udział nr 6 w wysokości 2861/77404 w prawie własności wyodrębnionej nieruchomości lokalowej - lokal niemieszkalny, garaż GP wielostanowiskowy p
ціна
25 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział ½ części w lokalu mieszkalnym w Bochni. CENA WYWOŁAWCZA: 271 725 zł (SZACUNKOWO: 362 300 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, trzech pokoi, łazienki, pomieszczenia gospodarczego
ціна
16 дні тому
I licytacja Ruchomości Alfa Romeo Giulietta 2017r CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 40 000 zł) szyba czołowa pęknięta, klapa bagażnika wgnieciona, uszkodzony zderzak tył, błotnik lewy tył wgnieciony, tapicerka zabrudzona. Marka: Alfa Romeo Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 13
ціна
38 дні тому
I licytacja Nieruchomości Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Rabce-Zdrój CENA WYWOŁAWCZA: 165 240 zł (SZACUNKOWO: 220 320 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział nr 1 w wys. 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju; do lokal
ціна
39 дні тому
Ruchomości Seat Leon 1,9 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Akumulator rozładowany ( silnik nie odpala - sprawdzono za pomocą urządzenia rozruchowego). Wnętrze samochodu wymaga gruntownego czyszczenia. W zestawie jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat
ціна
8 дні тому
Ruchomości Citroen Berlingo 2009r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 100 zł) mocne zarysowania prawej strony pojazdu (drzwi, zdrzerzaki, nadkola); rozładowany akumulator Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 15
ціна
44 дні тому
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego, pow. 64,56m2 CENA WYWOŁAWCZA: 625 875 zł (SZACUNKOWO: 834 500 zł) Lokal mieszkalny przy Osiedle 2 Pułku Lotniczego 45/21 w Krakowie o pow. 64,56 m2 położony jest na 3 piętrze (IV kondygnacji) i składa się z: przedpokoju,
ціна
16 дні тому
II licytacja Ruchomości Toyota Previa, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Typ nadwozia - pięciodrzwiowy minivan. Liczba miejsc 7 - brak dwóch foteli. Silnik unieruchomiony. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami znacznego zużycia (przebarwienia, przetarcia i zarys
ціна
32 дні тому
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat Kombi 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 950 zł (SZACUNKOWO: 7 900 zł) Przebieg pojazdu podany na dzień 04.08.2026. Pęknięta tylnia sprężyna od amortyzatora. Klamka drzwi od strony kierowcy zacina się. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Pa
ціна
32 дні тому
![[eLicytacje] - Malaguti f12 Phantom - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181628/a09ea8d30/56a4fac5-411d-9828-a8e6-e008503bbcf8_b.webp)
![[eLicytacje] - Malaguti f12 Phantom - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181632/c70ae3092/7ea04ede-0faf-39f5-c90e-a7915a9e60cf_b.webp)
![[eLicytacje] - Malaguti f12 Phantom - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181637/124865b5c/05583c35-6b16-30cd-7a71-19c5ae3500ec_b.webp)
![[eLicytacje] - Malaguti f12 Phantom - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![[eLicytacje] - Malaguti f12 Phantom - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)