[eLicytacje] II licytacja - Opel Zafira A #62572490

[eLicytacje] II licytacja - Opel Zafira A - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Opel Zafira A - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Opel Zafira A - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Opel Zafira A - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Opel Zafira A - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Opel Zafira A - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Opel Zafira A - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Opel Zafira A - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU
Oпис
Ціна Від

II licytacja Ruchomości

Opel Zafira A

CENA WYWOŁAWCZA: 1 050 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł)

Pojazd przyjechał do Urzędu na kołach. Badanie techniczne do 12.03.2027 r. Samochód posiada 1 kluczyk, dowód rejestracyjny.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Zafira
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2000
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WRA6681H
Nr VIN: W0L0TGF7512001699
Data pierwszej rejestracji: 2000-09-11
Przebieg: 317104 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-21



OGLĘDZINY:
TORUŃSKA 3
26-600 RADOM, mazowieckie

09.09.2026 w godz. od 9:00 do 11:00



Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu

Marek Tyka
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5efa6a48-6c39-4320-aa66-87de94669815

  • « Назад
  • ID: 62572490
    Перегляди: 12
Закінчується через 13 дні

bід 1 050 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу