Opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - i licytacja - [elicytacje] #62572408
I licytacja Ruchomości
OPEL AGILA, ROK PROD. 2003, SILNIK 1.2
CENA WYWOŁAWCZA: 2 025 zł (SZACUNKOWO: 2 700 zł)
OPEL AGILA, rok prod. 2003, silnik 1.2l, 55 kW, instalacja gazowa w sekwencji. Skrzynia manualna 5-cio biegowa. Stan nadwozia adekwatny do wieku pojazdu. Brak ognisk korozji. Widoczne ślady negatywnego oddziaływania czynników atmosferycznych. Utlenienie koloru lakieru na całości karoserii. Pojazd po dłuższym postoju. Liczne zarysowania i wgniecenia. Brak akumulatora. Brak możliwości uruchomienia silnika i sprawdzenia jego pracy. Przednie szyby elektryczne, brak klimatyzacji. Wyposażenie auta ubogie, adekwatne do wieku pojazdu. W zestawie 2 kluczyki. Tapicerka zabrudzona, na siedzeniach pokrowce. Homologacja butli gazowej ważna na ok. 4-5 lat. Dodatkowo komplet 4 kół na stalowych felgach, r. 16 + koło zapasowe. Brak aktualnego przeglądu technicznego. Ubezpieczenie OC do 10.03.2027.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Opel
Model: Agila
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1199 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna/gaz
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: PK84770
Nr VIN: W0L0HAF683G062209
Data pierwszej rejestracji: 2003-06-16
Przebieg: 243310 km
Kolor: czerwony (utleniony)
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-03-10
OGLĘDZINY:
WROCŁAWSKA 12
62-800 KALISZ, wielkopolskie
9 września 2026 r. w godz. od 12:30 do 14:30.
Pierwszy Urząd Skarbowy w Kaliszu
Milena Boniec
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/db568713-0c26-4db9-a8a9-f042172f01b0
I licytacja Ruchomości Opel Vectra, rok prod. 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Karoseria samochodu lekko uszkodzona, widoczne obicia na karoserii. Pojazd znacznie eksploatowany. Tapicerka drzwi oraz foteli zabrudzona. Wspomaganie kierownicy uszkodzone. Silnik sprawny. Opony
ціна
10 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
ціна
вчора, 22:10
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
ціна
вчора, 22:10
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
ціна
вчора, 18:10
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
ціна
вчора, 18:10
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
ціна
вчора, 14:38
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
ціна
вчора, 14:38
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
ціна
вчора, 14:23
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
ціна
вчора, 14:23
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
ціна
вчора, 14:22
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
ціна
вчора, 14:22
II licytacja Ruchomości Piła formatowa Martin T 78 CENA WYWOŁAWCZA: 8 500 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Nazwa katalogowa: Piła Marka: Martin Model: T 78 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
ціна
вчора, 14:14
II licytacja Ruchomości Heblarka SMF-5L CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Strugarka Marka: SM Model: F-5L Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopanem Andr
ціна
вчора, 14:14
II licytacja Ruchomości Frezarko-pilarka Jerome 2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Marka: Jerome Model: 2 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Frezarka OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 od godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
ціна
вчора, 14:13
I licytacja Ruchomości Zestaw kluczy i narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ust
ціна
вчора, 14:13
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
ціна
вчора, 14:13
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
ціна
вчора, 14:13
I licytacja Nieruchomości NIERUCHOMOŚĆ W SZCZAWNICY CENA WYWOŁAWCZA: 42 375 zł (SZACUNKOWO: 56 500 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: NS1T/00076407/0 Własność i inne prawa rzeczowe: własność Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: nr 3038; pow
ціна
вчора, 10:29
I licytacja Ruchomości samochód osobowy FIAT SEDICI rok. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Org
ціна
вчора, 10:18
I licytacja Ruchomości samochód osobowy FIAT SEDICI rok. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Org
ціна
вчора, 10:18
![Opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142728/4dc60928d/1432b874-c0ec-9e11-50e8-1757244a0466_b.webp)
![Opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142735/73696733e/7fd0ae4b-f3dc-b45a-baa6-06fd9c7a2ec6_b.webp)
![Opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142742/8816298e4/896695d2-57dc-b960-c295-6f60777d9ec2_b.webp)
![Opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142745/f6f57ce5c/0b780339-ae5d-9c84-4714-d119dd465b2a_b.webp)
![Opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142752/1b9ab9cf2/203b9f5d-ac14-e4a1-2725-b90bdf915a49_b.webp)
![Opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142759/beb0541c2/18b96ee5-944a-b04a-09cf-43f32610d1a9_b.webp)
![Opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142806/4b71461f4/c68f413f-5416-ebbc-bb6c-250a71db6a0e_b.webp)
![Opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142811/40e426d60/01645a98-f643-da31-eba9-0aa89f161c23_b.webp)
![Opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 9 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142814/96fda22e0/324494a8-ecb0-53da-64d0-50812e9f13b8_b.webp)
![Opel agila, rok prod. 2003, silnik 1.2 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 10 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/142816/53c6e826a/f2d59a30-39ac-1c5c-9469-d66517d39239_b.webp)