[elicytacje] i licytacja - bmw x3 3.0 d #62572328

[elicytacje] i licytacja - bmw x3 3.0 d - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] i licytacja - bmw x3 3.0 d - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] i licytacja - bmw x3 3.0 d - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] i licytacja - bmw x3 3.0 d - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] i licytacja - bmw x3 3.0 d - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

BMW X3 3.0 D

CENA WYWOŁAWCZA: 6 750 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł)

- ubezpieczenie OC korporacyjne
- 1 kluczyk
- pojazd po uczestnictwie w wypadku
- uszkodzone elementy układu nośnego i kierowniczego


Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: BMW
Model: X3
Typ nadwozia: SUV
Pojemność silnika: 2993 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: RDE 88393
Nr VIN: WBAPB51040WB46693
Data pierwszej rejestracji: 2004-06-08
Przebieg: 236017 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-06-30



OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie

07.09.2026 r. w godzinach od 8:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Dębicy

Paweł Pasek
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5c35865d-45f6-4a20-b6fa-6cc95e6c5c0b

  • « Назад
  • ID: 62572328
    Перегляди: 20
Закінчується через 11 дні

bід 6 750 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу