[eLicytacje] I licytacja - NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową #62572161

[eLicytacje] I licytacja - NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Nieruchomości

NIeruchomość gruntowa zabudowana wiatą garażową

CENA WYWOŁAWCZA: 138 375 zł (SZACUNKOWO: 184 500 zł)

Nieruchomość jest zabudowana wiatą garażową, konstrukcji stalowej o powierzchni zabudowy ok. 95 m2. Wiata garażowa posiada bramy blaszane. Teren nieruchomości utwardzony jest kostką brukową. Część nieruchomości zagospodarowana jest zielenią urządzoną: trawnik, drzewa i krzewy. Teren nieruchomości jest częściowo ogrodzony. Częściowo ogrodzenie z prefabrykowanych przęseł betonowych z metalową furtką i bramą wjazdową.

Nazwa katalogowa: Kompleks garaży
Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: CZ1C/00159529/5
Własność i inne prawa rzeczowe: własność
Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: 47/35 0,0701 HA
Łączna powierzchnia gruntu (wszystkich działek) (ha): 0,0701 HA
Przeznaczenie: MNU - tereny zabudowy mieszkaniowej i jednorodzinnej z usługami



OGLĘDZINY:
Zawiszy 5A
42-200 Częstochowa, śląskie

Od 14.10.2026 do 28.10.2026 w godz. od 10:00 do 14:00 po wcześniejszym uzgodnieniu z pracownikiem organu egzekucyjnego pod tel. nr (34) 329 06 08.



Pierwszy Urząd Skarbowy w Częstochowie

Bartłomiej Dębski
tel.


Elektroniczna licytacja nieruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3498821c-d057-4f76-ab09-f33b077f3ab9

  • « Назад
  • ID: 62572161
    Перегляди: 30
Закінчується через 62 дні

bід 138 375 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу