Motorower romet ws50 rok prod. 2019 - i licytacja - [elicytacje] #62572060
I licytacja Ruchomości
MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019
CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł)
Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW.
Numer identyfikacyjny VIN: LTZPCBLAOK3001218.
Data pierwszej rejestracji: 27.04.2020 r.
Przebieg: 8348 km.
Badanie techniczne ważne do 21.06.2027 r.
Polisa OC ważna do 16.07.2027 r.
Do pojazdu dołączony jest kluczyk oraz dowód rejestracyjny.
Stan techniczny i wizualny odpowiada normalnemu stopniowi eksploatacji – widoczne są ślady użytkowania.
Urząd nie odpowiada za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości.
Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: Romet
Model: Inny
Typ nadwozia: motorower
Rok produkcji: 2019
Nr ramy: LTZPCBLAOK3001218
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-16
OGLĘDZINY:
KRAKOWSKA 37
37-500 JAROSŁAW, podkarpackie
w dniu 07.09.2026 r. w godzinach od 8:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Przeworsku
Marek Szczepański
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/f0e6cd74-d774-4957-99d9-1c267b2a617d
I licytacja Ruchomości Motorower Romet Motors ZN50QT-52A, rok prod. 2021 CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Motorower został uruchomiony do oględzin, silnik pracuje równomiernie. Dwa kluczyki. Pojemność 50 cm3 , moc 2,1 kW. Stan drogomierza 11 461 km. Badanie techniczne do 25.02.2
ціна
9 дні тому
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
ціна
2 дні тому
Ruchomości Malaguti f12 Phantom CENA WYWOŁAWCZA: 150 zł (SZACUNKOWO: 500 zł) Malaguti f12 Phantom o pojemności 47 cm3. Motorower jest uszkodzony, niekompletny - odkręcony licznik, niepodpięte, zwisające przewody gumowe, odkręcony od mocowania tylny amortyzator, brak lusterek, pęknięty przedni b
ціна
3 дні тому
II licytacja Ruchomości MOTOROWER KEEWAY F-ACT 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 500 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Czerwono-czarny skuter z uszkodzonymi przednimi owiewkami, dwoma czarnymi lusterkami i skorodowanym tłumikiem. Niesprawny akumulator. Z przodu znajdują się dwa duże reflektory. Na osłonie kierowni
ціна
3 дні тому
I licytacja Ruchomości Romet Motors CENA WYWOŁAWCZA: 750 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ustawowy obo
ціна
3 дні тому
Miejsce pracy: Ochmanów (okolice Krakowa)| Wynagrodzenie: - 5050 zł brutto + system premiowy Premia dla nowych pracowników (od 01.07): - 250 zł po przepracowaniu 1. miesiąca; - 250 zł po przepracowaniu 3. miesiąca. Zakres obowiązków: - montaż elementów stolarki okiennej; - montaż ram, szyb i zaw
ціна
cьогодні, 00:15
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
ціна
2 дні тому
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
ціна
2 дні тому
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
ціна
2 дні тому
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
ціна
2 дні тому
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Piła formatowa Martin T 78 CENA WYWOŁAWCZA: 8 500 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Nazwa katalogowa: Piła Marka: Martin Model: T 78 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Heblarka SMF-5L CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Strugarka Marka: SM Model: F-5L Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopanem Andr
ціна
2 дні тому
II licytacja Ruchomości Frezarko-pilarka Jerome 2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Marka: Jerome Model: 2 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Frezarka OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 od godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
ціна
2 дні тому
I licytacja Ruchomości Zestaw kluczy i narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ust
ціна
2 дні тому
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
ціна
2 дні тому
![Motorower romet ws50 rok prod. 2019 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141946/1a9c88b0c/ebe0102b-5640-dd66-166b-47170f1c5dce_b.webp)
![Motorower romet ws50 rok prod. 2019 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141952/8a68533d1/ec87d9a4-4a2b-ec4d-1b0c-693e49726335_b.webp)
![Motorower romet ws50 rok prod. 2019 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141959/db79ae1fc/8cdea06b-1c34-35fd-f482-d810a5b34670_b.webp)
![Motorower romet ws50 rok prod. 2019 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142005/f325152ab/9a036fae-9b10-9216-9d13-a853e80b69a2_b.webp)
![Motorower romet ws50 rok prod. 2019 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142013/888e6a98f/da3a3067-6f2e-acb7-b944-9a1b94fb3ebf_b.webp)
![Motorower romet ws50 rok prod. 2019 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142016/1f27a8a4f/1a51972f-bd4c-d06e-c730-7190448b12c2_b.webp)
![Motorower romet ws50 rok prod. 2019 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![Motorower romet ws50 rok prod. 2019 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)