[eLicytacje] I licytacja - Agregat formierski-mieszarka krążnikowi AG-015A #62553820

[eLicytacje] I licytacja - Agregat formierski-mieszarka krążnikowi AG-015A - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Agregat formierski-mieszarka krążnikowi AG-015A - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Agregat formierski-mieszarka krążnikowi AG-015A - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Agregat formierski-mieszarka krążnikowi AG-015A - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Agregat formierski-mieszarka krążnikowi AG-015A - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Agregat formierski-mieszarka krążnikowi AG-015A - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Agregat formierski-mieszarka krążnikowi AG-015A - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU
Oпис
Ціна Від

I licytacja Ruchomości

Agregat formierski-mieszarka krążnikowi AG-015A

CENA WYWOŁAWCZA: 37 950 zł (SZACUNKOWO: 50 600 zł)



Nazwa katalogowa: Inna
Marka: AG
Model: 015A
Rok produkcji: 2013
Nr fabryczny: 170-1/01/13
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
Łąkowa 2
95-100 Zgierz, łódzkie

10.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00



Urząd Skarbowy w Zgierzu

Adam Zdanowicz
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/db93598b-2aea-4383-b4f8-5037f4898022

  • « Назад
  • ID: 62553820
    Перегляди: 28
Закінчується через 16 дні

bід 37 950 PLN ціна

Телефонуйте

КОМПАНІЯ

МІСЦЕ

Зверніть увагу