[elicytacje] ii licytacja - iveco daily #62572625

[elicytacje] ii licytacja - iveco daily - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] ii licytacja - iveco daily - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] ii licytacja - iveco daily - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] ii licytacja - iveco daily - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] ii licytacja - iveco daily - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] ii licytacja - iveco daily - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU[elicytacje] ii licytacja - iveco daily - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU
Opis
Cena Od

II licytacja Ruchomości

IVECO DAILY

CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł)

Pojazd na chodzie - rozładowany akumulator. W CEPiK widnieje informacja o wymianie licznika w 2023 r. przy stanie licznika 196 163 km. 1 kluczyk. Brak dowodu rejestracyjnego.

Nazwa katalogowa: Furgon
Marka: Iveco
Model: DAILY
Typ nadwozia: bus
Pojemność silnika: 2800 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2001
Nr rejestracyjny: WR996GR
Nr VIN: ZCFC2970005347144
Data pierwszej rejestracji: 2001-11-14
Przebieg: 216518 km
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-21



OGLĘDZINY:
TORUŃSKA 3
26-600 RADOM, mazowieckie

10.09.2026 w godzinach od 10:00 do 13:00



Drugi Urząd Skarbowy w Radomiu

Marek Tyka
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/0cba8d50-bd37-4893-b9cc-c349b22e2f78

  • « Powrót
  • ID: 62572625
    Wyświetleń: 27
Wygasa za 13 dni

od 6 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też