[eLicytacje] I licytacja - Honda Accord Tourer #62572481

[eLicytacje] I licytacja - Honda Accord Tourer - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Honda Accord Tourer - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Honda Accord Tourer - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Honda Accord Tourer - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Honda Accord Tourer - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Honda Accord Tourer - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Honda Accord Tourer - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Honda Accord Tourer - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Honda Accord Tourer - Zdjęcie 9 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Honda Accord Tourer - Zdjęcie 10 - KRAKOWIACZEK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja Ruchomości

Honda Accord Tourer

CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł)

Pojazd uszkodzony przodem, widoczne uszkodzenie karoserii od strony wlewu paliwa, brak akumulatora.

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Honda
Model: Accord
Typ nadwozia: tourer
Pojemność silnika: 2199 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2008
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WG 3845H
Nr VIN: JHMCW37809C207510
Data pierwszej rejestracji: 2009-04-03
Przebieg: 264175 km
Kolor: szary (grafit)
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-09-01



OGLĘDZINY:
Bp Andrzeja Łaskarza 22
08-450 Łaskarzew, mazowieckie

09.09.2026 roku w godz. od 09:00 do 09:30, tylko i wyłącznie w obecności pracownika organu egzekucyjnego i jednocześnie po wcześniejszym telefonicznym umówieniu.



Urząd Skarbowy w Garwolinie

Tomasz Matryba
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/e7cb60a3-f6f7-43bb-a97f-eecdc595ddb6

  • « Powrót
  • ID: 62572481
    Wyświetleń: 19
Wygasa za 11 dni

od 6 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też