[eLicytacje] II licytacja - Lewarek samochodowy #62572466

[eLicytacje] II licytacja - Lewarek samochodowy - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Lewarek samochodowy - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Lewarek samochodowy - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU
Opis
Cena Od

II licytacja Ruchomości

Lewarek samochodowy

CENA WYWOŁAWCZA: 20 zł (SZACUNKOWO: 40 zł)



Nazwa katalogowa: Podnośnik
Stan techniczny: używany



OGLĘDZINY:
ŻOŁNIERZY NIEPODLEGŁEJ 3
20-078 LUBLIN, lubelskie

Od 25.09.2026 r. 2.10.2026 r., godz. 7-13




Pierwszy Urząd Skarbowy w Lublinie

Katarzyna Adamiak
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/217e1532-fa17-4c96-8e51-1739b6eab20f

  • « Powrót
  • ID: 62572466
    Wyświetleń: 28
Wygasa za 27 dni

od 20 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też