[eLicytacje] II licytacja - Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel #62572440

[eLicytacje] II licytacja - Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU
Opis
Cena Od

II licytacja Ruchomości

Audi A6, 2007 rok, pojemność 2698, diesel

CENA WYWOŁAWCZA: 11 000 zł (SZACUNKOWO: 22 000 zł)

- ubezpieczenie korporacyjne
- 1 kluczyk
- brak dowodu rejestracyjnego
- brak badań technicznych

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: A6
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2698 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: KDA 50E9
Nr VIN: WAUZZZ4F58N036312
Data pierwszej rejestracji: 2007-08-22
Przebieg: 322605 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-06-02



OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie

7.09.2026 w godz. od 8:00 do 12:00



Urząd Skarbowy w Jarosławiu

Michał Flis
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/4b096a5b-440b-461f-bf65-354680100cfa

  • « Powrót
  • ID: 62572440
    Wyświetleń: 22
Wygasa za 17 dni

od 11 000 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też