[eLicytacje] I licytacja - Quad Polaris Scrambler 1000 S, rok prod. 2022 #62572365

[eLicytacje] I licytacja - Quad Polaris Scrambler 1000 S, rok prod. 2022  - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Quad Polaris Scrambler 1000 S, rok prod. 2022  - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Quad Polaris Scrambler 1000 S, rok prod. 2022  - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Quad Polaris Scrambler 1000 S, rok prod. 2022  - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Quad Polaris Scrambler 1000 S, rok prod. 2022  - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] I licytacja - Quad Polaris Scrambler 1000 S, rok prod. 2022  - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU
Opis
Cena Od

I licytacja ruchomości

quad polaris scrambler 1000 s, rok prod. 2022

cena wywoławcza: 49 125 zł (szacunkowo: 65 500 zł)



nazwa katalogowa: quad
marka: polaris
model: scrambler
typ nadwozia: quad
rok produkcji: 2022
nr ramy: zhsspm100tn500037
stan techniczny: używany
oc ważne do: 2027-06-29



oględziny:
józefa piłsudskiego 11
37-100 łańcut, podkarpackie

przedmiot sprzedaży mogą państwo oglądać:
józefa piłsudskiego 11, 37-100 łańcut
15.09.2026 r. W godz. Od 10:00 do 11:00



urząd skarbowy w łańcucie

waldemar cisek
tel.


elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.Mf.Gov.Pl/auction/announcements/d86e43d7-9fe6-4701-aa32-9b302a617d39

  • « Powrót
  • ID: 62572365
    Wyświetleń: 29
Wygasa za 19 dni

od 49 125 zł cena

Zadzwoń

FIRMA

LOKALIZACJA

Zobacz też