[eLicytacje] II licytacja - Renault Thalia #62572332
II licytacja Ruchomości
Renault Thalia
CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 800 zł)
Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny nie odpowiada za wady ukryte sprzedawanych ruchomości. Pojazdu nie udało się uruchomić, posiada jeden kluczyk, brak dowodu rejestracyjnego, brak ważnego badania technicznego, ostatnie badania techniczne 11.07.2026 r.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Renault
Model: Thalia
Typ nadwozia: furgon
Pojemność silnika: 1390 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2003
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: DW9NF50
Nr VIN: VF1LBOPC528184469
Data pierwszej rejestracji: 2003-02-03
Przebieg: 241839 km
Kolor: BIAŁY
Stan techniczny: uszkodzony
OGLĘDZINY:
Grójecka 33
05-530 Góra Kalwaria, mazowieckie
8.09.2026 w godz. od. 11:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Piasecznie
Michał Ignacak
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/9d72808d-d3cd-40e1-abb4-cc4932059573
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
30 dni temu
I licytacja Ruchomości Seat Altea rok prod 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 537 zł (SZACUNKOWO: 10 050 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Fliegl 2014r CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Fliegl Model: SDS350 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WFDFLT33902011811 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027-04-0
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Wielton 2015r CENA WYWOŁAWCZA: 21 787 zł (SZACUNKOWO: 29 050 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Nr ramy: SUDNS300000049263 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki OC ważne do: 2026-08-19 Rok produkcji: 2015 Stan techniczny: używany Model: NS3K Marka: Wielto
cena
35 dni temu
I licytacja Nieruchomości Lokal niemieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 40,23 m2, Kraków ul. Macieja Słomczyńskiego 11 LU1 CENA WYWOŁAWCZA: 288 742 zł (SZACUNKOWO: 384 990 zł) Zachodzi rozbieżność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w księdze wieczystej, a stanem nieruchomośc
cena
29 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana CENA WYWOŁAWCZA: 59 448 zł (SZACUNKOWO: 79 265 zł) Działka nr 158 w m. Stara Wieś, znajduje się na terenach rolnych, otoczenie stanowią grunty niezabudowane, pośrednio zabudowa mieszkaniowa. Nieruchomość ma kształt czworoboku w formie
cena
38 dni temu
I licytacja Nieruchomości Miejsce postojowe w garażu podziemnym w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 39 375 zł (SZACUNKOWO: 52 500 zł) Miejsce parkingowe nr 18 - udział nr 6 w wysokości 2861/77404 w prawie własności wyodrębnionej nieruchomości lokalowej - lokal niemieszkalny, garaż GP wielostanowiskowy p
cena
24 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ części w lokalu mieszkalnym w Bochni. CENA WYWOŁAWCZA: 271 725 zł (SZACUNKOWO: 362 300 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, trzech pokoi, łazienki, pomieszczenia gospodarczego
cena
15 dni temu
I licytacja Ruchomości Alfa Romeo Giulietta 2017r CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 40 000 zł) szyba czołowa pęknięta, klapa bagażnika wgnieciona, uszkodzony zderzak tył, błotnik lewy tył wgnieciony, tapicerka zabrudzona. Marka: Alfa Romeo Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 13
cena
37 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Rabce-Zdrój CENA WYWOŁAWCZA: 165 240 zł (SZACUNKOWO: 220 320 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział nr 1 w wys. 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju; do lokal
cena
38 dni temu
Ruchomości Citroen Berlingo 2009r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 100 zł) mocne zarysowania prawej strony pojazdu (drzwi, zdrzerzaki, nadkola); rozładowany akumulator Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 15
cena
43 dni temu
Ruchomości Seat Leon 1,9 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Akumulator rozładowany ( silnik nie odpala - sprawdzono za pomocą urządzenia rozruchowego). Wnętrze samochodu wymaga gruntownego czyszczenia. W zestawie jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Toyota Previa, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Typ nadwozia - pięciodrzwiowy minivan. Liczba miejsc 7 - brak dwóch foteli. Silnik unieruchomiony. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami znacznego zużycia (przebarwienia, przetarcia i zarys
cena
31 dni temu
Ruchomości Renault CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) OC ważne do: 2027-01-06 Zastosowanie: inne Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Renault Model: MASTER Pojemność silnika: 2464 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2008 Nr rejestracyjny: KT 6492C Nr VIN: VF1
cena
7 dni temu
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego, pow. 64,56m2 CENA WYWOŁAWCZA: 625 875 zł (SZACUNKOWO: 834 500 zł) Lokal mieszkalny przy Osiedle 2 Pułku Lotniczego 45/21 w Krakowie o pow. 64,56 m2 położony jest na 3 piętrze (IV kondygnacji) i składa się z: przedpokoju,
cena
15 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat Kombi 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 950 zł (SZACUNKOWO: 7 900 zł) Przebieg pojazdu podany na dzień 04.08.2026. Pęknięta tylnia sprężyna od amortyzatora. Klamka drzwi od strony kierowcy zacina się. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Pa
cena
31 dni temu
II licytacja Ruchomości LAND ROVER DISCOVERY 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 21 600 zł (SZACUNKOWO: 43 200 zł) Akumulator niesprawny (pojazd odpala po podłączeniu prostownika). Kolor: srebrny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Land Rover Model: Discovery Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 249
cena
18 dni temu
Ruchomości FIAT PUNTO 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 200 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Podany przebieg pojazdu jest na dzień 03.12.2024 r. Wg. informacji z CEPIK brak aktualnego badania technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Punto Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silni
cena
15 dni temu
Ruchomości Renault Laguna, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika:
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód ciężarowy Ford Transit KBC 93N4, rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 21 000 zł (SZACUNKOWO: 28 000 zł) Opony zimowe, klimatyzacja (niesprawna), elektryczne lusterka i szyby, centralny zamek. Usterki: komunikat o problemie z ładowaniem, stacyjka wisi na przewodach poza
cena
14 dni temu
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Thalia - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101703/2c8257896/6afb4cbc-f5db-0f92-96b0-be69c0416d13_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Thalia - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101708/5ec9b8fc2/72340cd7-4956-d501-afd2-6c0b3a635755_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Thalia - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101712/298c991bb/080a73a4-309d-4050-2c84-40987486544e_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Thalia - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/101715/cd2393938/f480f747-36e2-9a76-09fc-e2bd70d748b1_b.webp)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Thalia - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![[eLicytacje] II licytacja - Renault Thalia - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)