[elicytacje] i licytacja - ford transit custom wielozadaniowy 2019 #62572240
I licytacja Ruchomości
FORD TRANSIT CUSTOM WIELOZADANIOWY 2019
CENA WYWOŁAWCZA: 43 050 zł (SZACUNKOWO: 57 400 zł)
Przebieg podany jest na 11.05.2026 roku.
Samochód oklejony jest reklamami (nazwa firmy i dane firmy), które na zdjęciach zostały zakryte.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Ford
Model: Transit
Typ nadwozia: wielozadaniowe
Pojemność silnika: 1995 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2019
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SB861AH
Nr VIN: WF01XXTTG1KM21977
Data pierwszej rejestracji: 2020-04-27
Przebieg: 255914 km
Kolor: ciemnoszary (metaliczny)
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-04-26
OGLĘDZINY:
Tadeusza Kościuszki 2C
34-123 Chocznia, małopolskie
Ruchomość będzie można oglądać w dniu 30.09.2026 roku w godzinach ustalonych wcześniej telefonicznie z pracownikiem organu egzekucyjnego pod numerem telefonu .
Urząd Skarbowy w Wadowicach
Dagmara Twaróg
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/10c93d83-e123-4815-81b1-0b4474845414
II licytacja Ruchomości Ford Probe 2.0 Coupe 1995 CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Sprawny technicznie. Podany przebieg pojazdu jest na dzień 19.02.2026 roku. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Ford Model: Probe Typ nadwozia: coupé Pojemność silnika: 1991 cm³ Rodzaj pa
cena
3 dni temu
I licytacja Ruchomości MERCEDES-BENZ VITO VAN 2011 CENA WYWOŁAWCZA: 22 875 zł (SZACUNKOWO: 30 500 zł) Przebieg pojazdu podany jest na 06.08.2026 rok. Badanie techniczne 06.08.2026 rok. - wynik wykonanego badania technicznego negatywny. samochód oklejony jest reklamami (nazwa firmy i dane firmy)
cena
3 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
31 dni temu
I licytacja Ruchomości Seat Altea rok prod 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 537 zł (SZACUNKOWO: 10 050 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
cena
36 dni temu
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Fliegl 2014r CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Fliegl Model: SDS350 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WFDFLT33902011811 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027-04-0
cena
36 dni temu
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Wielton 2015r CENA WYWOŁAWCZA: 21 787 zł (SZACUNKOWO: 29 050 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Nr ramy: SUDNS300000049263 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki OC ważne do: 2026-08-19 Rok produkcji: 2015 Stan techniczny: używany Model: NS3K Marka: Wielto
cena
36 dni temu
I licytacja Nieruchomości Lokal niemieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 40,23 m2, Kraków ul. Macieja Słomczyńskiego 11 LU1 CENA WYWOŁAWCZA: 288 742 zł (SZACUNKOWO: 384 990 zł) Zachodzi rozbieżność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w księdze wieczystej, a stanem nieruchomośc
cena
30 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana CENA WYWOŁAWCZA: 59 448 zł (SZACUNKOWO: 79 265 zł) Działka nr 158 w m. Stara Wieś, znajduje się na terenach rolnych, otoczenie stanowią grunty niezabudowane, pośrednio zabudowa mieszkaniowa. Nieruchomość ma kształt czworoboku w formie
cena
39 dni temu
I licytacja Nieruchomości Miejsce postojowe w garażu podziemnym w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 39 375 zł (SZACUNKOWO: 52 500 zł) Miejsce parkingowe nr 18 - udział nr 6 w wysokości 2861/77404 w prawie własności wyodrębnionej nieruchomości lokalowej - lokal niemieszkalny, garaż GP wielostanowiskowy p
cena
25 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ części w lokalu mieszkalnym w Bochni. CENA WYWOŁAWCZA: 271 725 zł (SZACUNKOWO: 362 300 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, trzech pokoi, łazienki, pomieszczenia gospodarczego
cena
16 dni temu
I licytacja Ruchomości Alfa Romeo Giulietta 2017r CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 40 000 zł) szyba czołowa pęknięta, klapa bagażnika wgnieciona, uszkodzony zderzak tył, błotnik lewy tył wgnieciony, tapicerka zabrudzona. Marka: Alfa Romeo Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 13
cena
38 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Rabce-Zdrój CENA WYWOŁAWCZA: 165 240 zł (SZACUNKOWO: 220 320 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział nr 1 w wys. 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju; do lokal
cena
39 dni temu
Ruchomości Seat Leon 1,9 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Akumulator rozładowany ( silnik nie odpala - sprawdzono za pomocą urządzenia rozruchowego). Wnętrze samochodu wymaga gruntownego czyszczenia. W zestawie jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat
cena
8 dni temu
Ruchomości Citroen Berlingo 2009r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 100 zł) mocne zarysowania prawej strony pojazdu (drzwi, zdrzerzaki, nadkola); rozładowany akumulator Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 15
cena
44 dni temu
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego, pow. 64,56m2 CENA WYWOŁAWCZA: 625 875 zł (SZACUNKOWO: 834 500 zł) Lokal mieszkalny przy Osiedle 2 Pułku Lotniczego 45/21 w Krakowie o pow. 64,56 m2 położony jest na 3 piętrze (IV kondygnacji) i składa się z: przedpokoju,
cena
16 dni temu
II licytacja Ruchomości Toyota Previa, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Typ nadwozia - pięciodrzwiowy minivan. Liczba miejsc 7 - brak dwóch foteli. Silnik unieruchomiony. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami znacznego zużycia (przebarwienia, przetarcia i zarys
cena
32 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat Kombi 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 950 zł (SZACUNKOWO: 7 900 zł) Przebieg pojazdu podany na dzień 04.08.2026. Pęknięta tylnia sprężyna od amortyzatora. Klamka drzwi od strony kierowcy zacina się. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Pa
cena
32 dni temu
Ruchomości Renault CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) OC ważne do: 2027-01-06 Zastosowanie: inne Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Renault Model: MASTER Pojemność silnika: 2464 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2008 Nr rejestracyjny: KT 6492C Nr VIN: VF1
cena
8 dni temu
II licytacja Ruchomości LAND ROVER DISCOVERY 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 21 600 zł (SZACUNKOWO: 43 200 zł) Akumulator niesprawny (pojazd odpala po podłączeniu prostownika). Kolor: srebrny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Land Rover Model: Discovery Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 249
cena
19 dni temu
![[elicytacje] i licytacja - ford transit custom wielozadaniowy 2019 - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142253/bec5363d7/ecdf3d54-f279-7fb0-465b-137a2213e913_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - ford transit custom wielozadaniowy 2019 - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142255/3abde4d95/33fb6cd5-37ce-17d2-c156-cfbe1f266a3a_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - ford transit custom wielozadaniowy 2019 - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142259/9a062ef46/e14c8f4b-992e-51d9-bc8e-ac2432c76e85_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - ford transit custom wielozadaniowy 2019 - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0901/142303/eacf14a7d/9610ad89-d656-75f3-c311-b474ed5cf735_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - ford transit custom wielozadaniowy 2019 - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![[elicytacje] i licytacja - ford transit custom wielozadaniowy 2019 - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)