[elicytacje] i licytacja - motorower romet ws50 rok prod. 2019 #62572059
I licytacja Ruchomości
MOTOROWER ROMET WS50 ROK PROD. 2019
CENA WYWOŁAWCZA: 1 350 zł (SZACUNKOWO: 1 800 zł)
Przedmiotem sprzedaży jest motorower marki Romet WS50, rok produkcji 2019. Pojazd wyposażony jest w silnik benzynowy o pojemności 49 cm³ i mocy 2.2 kW.
Numer identyfikacyjny VIN: LTZPCBLAOK3001218.
Data pierwszej rejestracji: 27.04.2020 r.
Przebieg: 8348 km.
Badanie techniczne ważne do 21.06.2027 r.
Polisa OC ważna do 16.07.2027 r.
Do pojazdu dołączony jest kluczyk oraz dowód rejestracyjny.
Stan techniczny i wizualny odpowiada normalnemu stopniowi eksploatacji – widoczne są ślady użytkowania.
Urząd nie odpowiada za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanej ruchomości.
Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: Romet
Model: Inny
Typ nadwozia: motorower
Rok produkcji: 2019
Nr ramy: LTZPCBLAOK3001218
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-16
OGLĘDZINY:
KRAKOWSKA 37
37-500 JAROSŁAW, podkarpackie
w dniu 07.09.2026 r. w godzinach od 8:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Przeworsku
Marek Szczepański
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/f0e6cd74-d774-4957-99d9-1c267b2a617d
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
cena
30 dni temu
I licytacja Ruchomości Seat Altea rok prod 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 537 zł (SZACUNKOWO: 10 050 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Fliegl 2014r CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Fliegl Model: SDS350 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WFDFLT33902011811 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027-04-0
cena
35 dni temu
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Wielton 2015r CENA WYWOŁAWCZA: 21 787 zł (SZACUNKOWO: 29 050 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Nr ramy: SUDNS300000049263 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki OC ważne do: 2026-08-19 Rok produkcji: 2015 Stan techniczny: używany Model: NS3K Marka: Wielto
cena
35 dni temu
I licytacja Nieruchomości Lokal niemieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 40,23 m2, Kraków ul. Macieja Słomczyńskiego 11 LU1 CENA WYWOŁAWCZA: 288 742 zł (SZACUNKOWO: 384 990 zł) Zachodzi rozbieżność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w księdze wieczystej, a stanem nieruchomośc
cena
29 dni temu
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana CENA WYWOŁAWCZA: 59 448 zł (SZACUNKOWO: 79 265 zł) Działka nr 158 w m. Stara Wieś, znajduje się na terenach rolnych, otoczenie stanowią grunty niezabudowane, pośrednio zabudowa mieszkaniowa. Nieruchomość ma kształt czworoboku w formie
cena
38 dni temu
I licytacja Nieruchomości Miejsce postojowe w garażu podziemnym w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 39 375 zł (SZACUNKOWO: 52 500 zł) Miejsce parkingowe nr 18 - udział nr 6 w wysokości 2861/77404 w prawie własności wyodrębnionej nieruchomości lokalowej - lokal niemieszkalny, garaż GP wielostanowiskowy p
cena
24 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział ½ części w lokalu mieszkalnym w Bochni. CENA WYWOŁAWCZA: 271 725 zł (SZACUNKOWO: 362 300 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, trzech pokoi, łazienki, pomieszczenia gospodarczego
cena
15 dni temu
I licytacja Ruchomości Alfa Romeo Giulietta 2017r CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 40 000 zł) szyba czołowa pęknięta, klapa bagażnika wgnieciona, uszkodzony zderzak tył, błotnik lewy tył wgnieciony, tapicerka zabrudzona. Marka: Alfa Romeo Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 13
cena
37 dni temu
I licytacja Nieruchomości Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Rabce-Zdrój CENA WYWOŁAWCZA: 165 240 zł (SZACUNKOWO: 220 320 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział nr 1 w wys. 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju; do lokal
cena
38 dni temu
Ruchomości Citroen Berlingo 2009r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 100 zł) mocne zarysowania prawej strony pojazdu (drzwi, zdrzerzaki, nadkola); rozładowany akumulator Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 15
cena
43 dni temu
Ruchomości Seat Leon 1,9 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Akumulator rozładowany ( silnik nie odpala - sprawdzono za pomocą urządzenia rozruchowego). Wnętrze samochodu wymaga gruntownego czyszczenia. W zestawie jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat
cena
7 dni temu
II licytacja Ruchomości Toyota Previa, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Typ nadwozia - pięciodrzwiowy minivan. Liczba miejsc 7 - brak dwóch foteli. Silnik unieruchomiony. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami znacznego zużycia (przebarwienia, przetarcia i zarys
cena
31 dni temu
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat Kombi 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 950 zł (SZACUNKOWO: 7 900 zł) Przebieg pojazdu podany na dzień 04.08.2026. Pęknięta tylnia sprężyna od amortyzatora. Klamka drzwi od strony kierowcy zacina się. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Pa
cena
31 dni temu
Ruchomości Renault CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) OC ważne do: 2027-01-06 Zastosowanie: inne Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Renault Model: MASTER Pojemność silnika: 2464 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2008 Nr rejestracyjny: KT 6492C Nr VIN: VF1
cena
7 dni temu
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego, pow. 64,56m2 CENA WYWOŁAWCZA: 625 875 zł (SZACUNKOWO: 834 500 zł) Lokal mieszkalny przy Osiedle 2 Pułku Lotniczego 45/21 w Krakowie o pow. 64,56 m2 położony jest na 3 piętrze (IV kondygnacji) i składa się z: przedpokoju,
cena
15 dni temu
II licytacja Ruchomości LAND ROVER DISCOVERY 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 21 600 zł (SZACUNKOWO: 43 200 zł) Akumulator niesprawny (pojazd odpala po podłączeniu prostownika). Kolor: srebrny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Land Rover Model: Discovery Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 249
cena
18 dni temu
Ruchomości FIAT PUNTO 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 2 200 zł (SZACUNKOWO: 9 000 zł) Podany przebieg pojazdu jest na dzień 03.12.2024 r. Wg. informacji z CEPIK brak aktualnego badania technicznego. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Fiat Model: Punto Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silni
cena
15 dni temu
Ruchomości Renault Laguna, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika:
cena
7 dni temu
I licytacja Ruchomości Samochód ciężarowy Ford Transit KBC 93N4, rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 21 000 zł (SZACUNKOWO: 28 000 zł) Opony zimowe, klimatyzacja (niesprawna), elektryczne lusterka i szyby, centralny zamek. Usterki: komunikat o problemie z ładowaniem, stacyjka wisi na przewodach poza
cena
14 dni temu
![[elicytacje] i licytacja - motorower romet ws50 rok prod. 2019 - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141946/1a9c88b0c/ebe0102b-5640-dd66-166b-47170f1c5dce_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - motorower romet ws50 rok prod. 2019 - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141952/8a68533d1/ec87d9a4-4a2b-ec4d-1b0c-693e49726335_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - motorower romet ws50 rok prod. 2019 - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/141959/db79ae1fc/8cdea06b-1c34-35fd-f482-d810a5b34670_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - motorower romet ws50 rok prod. 2019 - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142005/f325152ab/9a036fae-9b10-9216-9d13-a853e80b69a2_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - motorower romet ws50 rok prod. 2019 - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142013/888e6a98f/da3a3067-6f2e-acb7-b944-9a1b94fb3ebf_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - motorower romet ws50 rok prod. 2019 - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142016/1f27a8a4f/1a51972f-bd4c-d06e-c730-7190448b12c2_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - motorower romet ws50 rok prod. 2019 - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![[elicytacje] i licytacja - motorower romet ws50 rok prod. 2019 - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)