Volkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - i licytacja - [elicytacje] #62572680

Volkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EUVolkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EUVolkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EUVolkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EUVolkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EUVolkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EUVolkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EUVolkswagen passat 1.9 tdi , rok prod. 2004 - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU
Description
Price From

I licytacja Ruchomości

VOLKSWAGEN PASSAT 1.9 TDI , rok prod. 2004

CENA WYWOŁAWCZA: 4 500 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł)

- brak dowodu rejestracyjnego
- ubezpieczenie korporacyjne
- 1 kluczyk
- widoczne uszkodzenia prawego, przedniego błotnika, przedniego zderzaka, zarysowania powłoki lakierniczej

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Passat
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2004
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RPR 00083
Nr VIN: WVWZZZ3BZ5P003775
Data pierwszej rejestracji: 2004-06-17
Przebieg: 174672 km
Kolor: szary
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-06



OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie

14.09.2026 w godz. od 8.00 do 12.00



Urząd Skarbowy w Brzozowie

Janusz Zalot
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/5ceb2af0-1201-44a6-ba75-232f4b04eee7

  • « Back
  • ID: 62572680
    Views: 16
Expires in 19 days

from 4 500 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also