[eLicytacje] II licytacja - AUDI Q7 #62572662

[eLicytacje] II licytacja - AUDI Q7 - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - AUDI Q7 - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - AUDI Q7 - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - AUDI Q7 - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - AUDI Q7 - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje] II licytacja - AUDI Q7 - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU
Description
Price From

II licytacja Ruchomości

AUDI Q7

CENA WYWOŁAWCZA: 13 500 zł (SZACUNKOWO: 27 000 zł)

Dodatkowe informacje pod numerem telefonu

Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Audi
Model: Q7
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 2967 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2006
Skrzynia biegów: automatyczna
Nr rejestracyjny: SZY 74723
Nr VIN: WAUZZZ4L47D006843
Data pierwszej rejestracji: 2006-01-01
Przebieg: 209592 km
Kolor: biały
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-09



OGLĘDZINY:
Wodzisławska 32b
43-200 Pszczyna, śląskie

08.09.2026 od godz.09:00 do godz.10:00



Urząd Skarbowy w Pszczynie

Łukasz Wiencek
tel.


Elektroniczna licytacja ruchomości


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3a9865ed-7526-434b-8d12-1674e96c8bf5

  • « Back
  • ID: 62572662
    Views: 12
Expires in 14 days

from 13 500 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also