Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 - I licytacja - [eLicytacje] #62572597
I licytacja Ruchomości
Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001
CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł)
- do pojazdu dołączone kluczyki oraz dowód rejestracyjny
- ubezpieczenie OC korporacyjne
- stan licznika pobrany z historii pojazdu na stronie gov.pl
- brak badania technicznego
- rozładowany akumulator (pojazd odpala po naładowaniu)
- na karoserii widoczne liczne zarysowania i uszkodzenia
- popękany przedni zderzak, stłuczone szkło tylnej lampy
- tapicerka we wnętrzu pojazdu mocno zniszczona i zabrudzona
Urząd nie odpowiada za wady ukryte i stan techniczny sprzedawanego pojazdu.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Passat
Typ nadwozia: sedan
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2001
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RNI 89SW
Nr VIN: WVWZZZ3BZ2P062176
Data pierwszej rejestracji: 2001-08-31
Przebieg: 445080 km
Kolor: srebrny
Stan techniczny: używany
OGLĘDZINY:
Krakowska 37
37-500 Jarosław, podkarpackie
28.09.2026 w godz. od 8:00 do 12:00
Urząd Skarbowy w Stalowej Woli
Jacek Niemiec
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/be55aa77-038a-4e6d-9a14-a092c527eb12
II licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN GOLF 1.6 HATCHBACK 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Samochód jest używany i nosi normalne ślady eksploatacji adekwatne do wieku i przebiegu , dostępny jeden komplet kluczyków. Brak wycieraczki tylnej szyby. Widoczne uszkodzenia powłoki
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN TOURAN KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 5 700 zł (SZACUNKOWO: 11 400 zł) Podany przebieg pojazdu jest na dzień 2025-12-17. Pojazd niesprawny technicznie (problem z rozrządem i EGR). Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Touran Typ nadwozia: ko
price
16 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat kombi CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: manualna Nr rejes
price
2 days ago
Ruchomości VOLKSWAGEN POLO 1.4, ROK PRODUKCJI 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Samochód pochodzi z przepadku mienia na rzecz Skarbu Państwa. Nie został uruchomiony - prawdopodobnie rozładowany akumulator. Pojazd posiada ubytki lakieru oraz oznaki korozji. Widoczne ślady wyeks
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
price
yesterday, 22:10
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
price
yesterday, 22:10
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
price
yesterday, 18:10
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
price
yesterday, 18:10
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
price
yesterday, 14:38
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
price
yesterday, 14:38
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
price
yesterday, 14:23
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
price
yesterday, 14:23
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
price
yesterday, 14:22
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
price
yesterday, 14:22
II licytacja Ruchomości Piła formatowa Martin T 78 CENA WYWOŁAWCZA: 8 500 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Nazwa katalogowa: Piła Marka: Martin Model: T 78 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
price
yesterday, 14:14
II licytacja Ruchomości Heblarka SMF-5L CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Strugarka Marka: SM Model: F-5L Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopanem Andr
price
yesterday, 14:14
II licytacja Ruchomości Frezarko-pilarka Jerome 2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Marka: Jerome Model: 2 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Frezarka OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 od godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
price
yesterday, 14:13
I licytacja Ruchomości Zestaw kluczy i narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ust
price
yesterday, 14:13
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
price
yesterday, 14:13
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
price
yesterday, 14:13
![Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/141620/982b92a7a/d9d678f7-312d-4d63-2138-dd8437ca4a96_b.webp)
![Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/141625/da82ea339/44db52b0-9353-7b96-c98d-7346b8594b6a_b.webp)
![Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/141632/adc65f1ca/bbd5356a-74cf-738f-96fb-5a5fe4ec2daa_b.webp)
![Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/141636/ef4356f06/13168219-a244-b74c-556b-5d2e2b9fe844_b.webp)
![Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/141639/cb4b15daa/8966a40a-db72-f68f-56ae-c5fb9548cd27_b.webp)
![Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_rz.png)
![Volkswagen Passat 1.9 TDI, rok prod. 2001 - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)