Samochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] #62572550
I licytacja Ruchomości
Samochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S
CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł)
Brak ważnych badań technicznych, dwa klucze, dowód rejestracyjny
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Volkswagen
Model: Touran
Typ nadwozia: van
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: SG 2090S
Nr VIN: WVGZZZ1TZ5W122569
Data pierwszej rejestracji: 2005-02-02
Przebieg: 342923 km
Kolor: CZARNY
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-08-31
OGLĘDZINY:
Wybrzeże Armii Krajowej
44-100 GLIWICE, śląskie
W dniu 11.09.2026r. oraz 14.09.2026r. w od godz. 8:00 do 9:00 po wcześniejszym umówieniu telefonicznym tel: ,
Pierwszy Urząd Skarbowy w Gliwicach
Mariusz Piotrowski
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/b78d49eb-7782-4976-b8d3-0e30e1238a33
II licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN GOLF 1.6 HATCHBACK 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Samochód jest używany i nosi normalne ślady eksploatacji adekwatne do wieku i przebiegu , dostępny jeden komplet kluczyków. Brak wycieraczki tylnej szyby. Widoczne uszkodzenia powłoki
price
7 days ago
II licytacja Ruchomości VOLKSWAGEN TOURAN KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 5 700 zł (SZACUNKOWO: 11 400 zł) Podany przebieg pojazdu jest na dzień 2025-12-17. Pojazd niesprawny technicznie (problem z rozrządem i EGR). Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Touran Typ nadwozia: ko
price
16 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Passat kombi CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 4 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Passat Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2003 Skrzynia biegów: manualna Nr rejes
price
2 days ago
Ruchomości VOLKSWAGEN POLO 1.4, ROK PRODUKCJI 2001 CENA WYWOŁAWCZA: 300 zł (SZACUNKOWO: 1 000 zł) Samochód pochodzi z przepadku mienia na rzecz Skarbu Państwa. Nie został uruchomiony - prawdopodobnie rozładowany akumulator. Pojazd posiada ubytki lakieru oraz oznaki korozji. Widoczne ślady wyeks
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
price
yesterday, 22:10
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
price
yesterday, 22:10
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
price
yesterday, 18:10
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
price
yesterday, 18:10
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
price
yesterday, 14:38
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
price
yesterday, 14:38
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
price
yesterday, 14:23
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
price
yesterday, 14:23
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
price
yesterday, 14:22
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
price
yesterday, 14:22
II licytacja Ruchomości Piła formatowa Martin T 78 CENA WYWOŁAWCZA: 8 500 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Nazwa katalogowa: Piła Marka: Martin Model: T 78 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
price
yesterday, 14:14
II licytacja Ruchomości Heblarka SMF-5L CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Strugarka Marka: SM Model: F-5L Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopanem Andr
price
yesterday, 14:14
II licytacja Ruchomości Frezarko-pilarka Jerome 2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Marka: Jerome Model: 2 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Frezarka OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 od godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
price
yesterday, 14:13
I licytacja Ruchomości Zestaw kluczy i narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ust
price
yesterday, 14:13
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
price
yesterday, 14:13
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
price
yesterday, 14:13
![Samochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/102028/b7c2b7e86/9dee7c3c-3437-37ee-1c6c-bcfee8a0abf7_b.webp)
![Samochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/102032/8b0da70f7/7e21d6ed-e854-9b9a-bd83-d3e01b035455_b.webp)
![Samochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/102040/d81014dbe/b3e70655-f828-f606-d04f-08df427ce46a_b.webp)
![Samochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/102046/fcda41079/e6273a3f-d586-7478-a81f-32f8bb6040a9_b.webp)
![Samochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/102054/ebf066151/526de534-ee65-ee74-7893-5bed195370ca_b.webp)
![Samochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0903/102102/282005272/03ce79ed-09c1-a38c-934e-e428f218e5cc_b.webp)
![Samochód osobowy Volkswagen Touran SG 2090S - I licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)