[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq #62572502
I licytacja Ruchomości
Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq
CENA WYWOŁAWCZA: 9 112 zł (SZACUNKOWO: 12 150 zł)
Części zamienne stanowią przedmiot postępowania likwidacyjnego i pochodzą z orzeczonego przepadku na rzecz Skarbu Państwa prawomocnym wyrokiem sądowym.
Części nie są nowe - pochodzą z rozłożonego pojazdu Hyundai Ioniq (rok produkcji nieznany).
Są to:
- drzwi przednie prawe - 1 szt.,
- drzwi przednie lewe - 1 szt.,
- drzwi tylne prawe - 1 szt.,
- drzwi tylne lewe - 1 szt.,
- pokrywa bagażnika - 1 szt.,
- przetwornica napięciowa/falownik 36600-0E250 - 1 szt.,
- napęd elektryczny: silnik + skrzynia biegów - 1 szt.,
- stacja multimedialna 96560-F1100WK - 1 szt.
Nazwa katalogowa: Inne
Opis przedmiotu: Części zamienne do samochodu - różne
Marka: Hyundai
Model: Ioniq
Jednostka miary: sztuka (szt.)
Liczba: 8
OGLĘDZINY:
KOLSKA 14
62-650 KŁODAWA, wielkopolskie
w dniu 11.09.2026r. w godz. 9.00 do 10.30
Urząd Skarbowy w Kole
Grzegorz Michalski
tel.
Nieelektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/3d90f20a-b327-4c01-ac33-340e21c74ff4
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
price
31 days ago
I licytacja Ruchomości Seat Altea rok prod 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 537 zł (SZACUNKOWO: 10 050 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
price
36 days ago
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Fliegl 2014r CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Fliegl Model: SDS350 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WFDFLT33902011811 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027-04-0
price
36 days ago
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Wielton 2015r CENA WYWOŁAWCZA: 21 787 zł (SZACUNKOWO: 29 050 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Nr ramy: SUDNS300000049263 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki OC ważne do: 2026-08-19 Rok produkcji: 2015 Stan techniczny: używany Model: NS3K Marka: Wielto
price
36 days ago
I licytacja Nieruchomości Lokal niemieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 40,23 m2, Kraków ul. Macieja Słomczyńskiego 11 LU1 CENA WYWOŁAWCZA: 288 742 zł (SZACUNKOWO: 384 990 zł) Zachodzi rozbieżność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w księdze wieczystej, a stanem nieruchomośc
price
30 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana CENA WYWOŁAWCZA: 59 448 zł (SZACUNKOWO: 79 265 zł) Działka nr 158 w m. Stara Wieś, znajduje się na terenach rolnych, otoczenie stanowią grunty niezabudowane, pośrednio zabudowa mieszkaniowa. Nieruchomość ma kształt czworoboku w formie
price
39 days ago
I licytacja Nieruchomości Miejsce postojowe w garażu podziemnym w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 39 375 zł (SZACUNKOWO: 52 500 zł) Miejsce parkingowe nr 18 - udział nr 6 w wysokości 2861/77404 w prawie własności wyodrębnionej nieruchomości lokalowej - lokal niemieszkalny, garaż GP wielostanowiskowy p
price
25 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział ½ części w lokalu mieszkalnym w Bochni. CENA WYWOŁAWCZA: 271 725 zł (SZACUNKOWO: 362 300 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, trzech pokoi, łazienki, pomieszczenia gospodarczego
price
16 days ago
I licytacja Ruchomości Alfa Romeo Giulietta 2017r CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 40 000 zł) szyba czołowa pęknięta, klapa bagażnika wgnieciona, uszkodzony zderzak tył, błotnik lewy tył wgnieciony, tapicerka zabrudzona. Marka: Alfa Romeo Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 13
price
38 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Rabce-Zdrój CENA WYWOŁAWCZA: 165 240 zł (SZACUNKOWO: 220 320 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział nr 1 w wys. 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju; do lokal
price
39 days ago
Ruchomości Citroen Berlingo 2009r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 100 zł) mocne zarysowania prawej strony pojazdu (drzwi, zdrzerzaki, nadkola); rozładowany akumulator Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 15
price
44 days ago
Ruchomości Seat Leon 1,9 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Akumulator rozładowany ( silnik nie odpala - sprawdzono za pomocą urządzenia rozruchowego). Wnętrze samochodu wymaga gruntownego czyszczenia. W zestawie jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat
price
8 days ago
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego, pow. 64,56m2 CENA WYWOŁAWCZA: 625 875 zł (SZACUNKOWO: 834 500 zł) Lokal mieszkalny przy Osiedle 2 Pułku Lotniczego 45/21 w Krakowie o pow. 64,56 m2 położony jest na 3 piętrze (IV kondygnacji) i składa się z: przedpokoju,
price
16 days ago
II licytacja Ruchomości Toyota Previa, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Typ nadwozia - pięciodrzwiowy minivan. Liczba miejsc 7 - brak dwóch foteli. Silnik unieruchomiony. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami znacznego zużycia (przebarwienia, przetarcia i zarys
price
32 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat Kombi 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 950 zł (SZACUNKOWO: 7 900 zł) Przebieg pojazdu podany na dzień 04.08.2026. Pęknięta tylnia sprężyna od amortyzatora. Klamka drzwi od strony kierowcy zacina się. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Pa
price
32 days ago
Ruchomości Renault CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) OC ważne do: 2027-01-06 Zastosowanie: inne Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Renault Model: MASTER Pojemność silnika: 2464 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2008 Nr rejestracyjny: KT 6492C Nr VIN: VF1
price
8 days ago
II licytacja Ruchomości LAND ROVER DISCOVERY 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 21 600 zł (SZACUNKOWO: 43 200 zł) Akumulator niesprawny (pojazd odpala po podłączeniu prostownika). Kolor: srebrny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Land Rover Model: Discovery Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 249
price
19 days ago
I licytacja ruchomości zamiatarka karcher professional km 70/20 c cena wywoławcza: 750 zł (szacunkowo: 1 000 zł) zamiatarka karcher, model professional km 70/20 c nazwa katalogowa: maszyna marka: karcher model: km 70/20 c stan techniczny: używany oględziny: hipolita cegielskiego 2 32-400 myś
price
29 days ago
Ruchomości Renault Laguna, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Renault Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika:
price
8 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód ciężarowy Ford Transit KBC 93N4, rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 21 000 zł (SZACUNKOWO: 28 000 zł) Opony zimowe, klimatyzacja (niesprawna), elektryczne lusterka i szyby, centralny zamek. Usterki: komunikat o problemie z ładowaniem, stacyjka wisi na przewodach poza
price
15 days ago
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181651/9f6e09bb4/bb555cc1-2304-35d5-c100-72febe406cd4_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181656/eeacec0d3/3238e1b6-40cf-2858-4f23-efb98ca32880_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181701/c896f51c1/80885d69-86d0-809b-788a-ed8bfe28ad35_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181706/b48699173/65660c83-07e9-ab6e-5a74-801f2653f31c_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181710/f034db990/61e283cb-42a0-bc62-cebf-7e783f1222e8_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181717/c02808843/8ba05885-e9ea-846f-5d6a-9635209518aa_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181725/c53e3153a/b12e7f16-33c5-74d4-9c76-c90ba095f55f_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/181727/941773747/6ae795b3-4788-c0d9-03c2-63eb9e060360_b.webp)
![[eLicytacje] I licytacja - Części zamienne do samochodu Hyundai Ioniq - Zdjęcie 9 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)