[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 #62572414
I licytacja Ruchomości
SAMOCHÓD OSOBOWY MAZDA 3 ROK PRODUKCJI 2005
CENA WYWOŁAWCZA: 3 750 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł)
Lewy bok pojazdu uszkodzony. Przerysowane przednie i tylne drzwi, lekko wgniecione przednie nadkole, oderwane lusterko, przebite tylne koło. Samochód nie posiada ważnego przeglądu technicznego. Brak dowodu rejestracyjnego, jest tylko karta pojazdu.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Mazda
Model: 3
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1598 cm³
Rodzaj paliwa: benzyna
Rok produkcji: 2005
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: KCH 4VC1
Nr VIN: JMZBK14Z251244681
Data pierwszej rejestracji: 2005-04-05
Przebieg: 195498 km
Kolor: niebieski
Stan techniczny: uszkodzony
OC ważne do: 2027-06-17
OGLĘDZINY:
Garncarska 9
32-500 Chrzanów, małopolskie
14.09.2026 r. w godz. od 10:00 do 10:30
Urząd Skarbowy w Chrzanowie
Anna Kraus-Celi
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/66f63459-a8a2-4663-bbe3-3b9735b2940d
I licytacja Ruchomości Samochód osobowy Toyota Yaris rok produkcji 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 450 zł (SZACUNKOWO: 600 zł) Samochód całkowicie uszkodzony, nadaje się do kasacji. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Toyota Model: Yaris Typ nadwozia: hatchback-3-D Pojemność silnika: 998 cm³ Rodzaj
price
18 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział ½ nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 150 097 zł (SZACUNKOWO: 200 130 zł) Działka położona jest w terenie oznaczonym jako MN - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej (Studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania p
price
31 days ago
I licytacja Ruchomości Seat Altea rok prod 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 7 537 zł (SZACUNKOWO: 10 050 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1595 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Rok produkcji: 2007 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestra
price
36 days ago
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Fliegl 2014r CENA WYWOŁAWCZA: 15 000 zł (SZACUNKOWO: 20 000 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Marka: Fliegl Model: SDS350 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki Rok produkcji: 2014 Nr ramy: WFDFLT33902011811 Stan techniczny: używany OC ważne do: 2027-04-0
price
36 days ago
I licytacja Ruchomości naczepa ciężarowa Wielton 2015r CENA WYWOŁAWCZA: 21 787 zł (SZACUNKOWO: 29 050 zł) Nazwa katalogowa: Naczepa Nr ramy: SUDNS300000049263 Zastosowanie: Naczepy burtowe i plandeki OC ważne do: 2026-08-19 Rok produkcji: 2015 Stan techniczny: używany Model: NS3K Marka: Wielto
price
36 days ago
I licytacja Nieruchomości Lokal niemieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 40,23 m2, Kraków ul. Macieja Słomczyńskiego 11 LU1 CENA WYWOŁAWCZA: 288 742 zł (SZACUNKOWO: 384 990 zł) Zachodzi rozbieżność pomiędzy stanem prawnym ujawnionym w księdze wieczystej, a stanem nieruchomośc
price
30 days ago
I licytacja Nieruchomości Nieruchomość gruntowa niezabudowana CENA WYWOŁAWCZA: 59 448 zł (SZACUNKOWO: 79 265 zł) Działka nr 158 w m. Stara Wieś, znajduje się na terenach rolnych, otoczenie stanowią grunty niezabudowane, pośrednio zabudowa mieszkaniowa. Nieruchomość ma kształt czworoboku w formie
price
39 days ago
I licytacja Nieruchomości Miejsce postojowe w garażu podziemnym w Krakowie CENA WYWOŁAWCZA: 39 375 zł (SZACUNKOWO: 52 500 zł) Miejsce parkingowe nr 18 - udział nr 6 w wysokości 2861/77404 w prawie własności wyodrębnionej nieruchomości lokalowej - lokal niemieszkalny, garaż GP wielostanowiskowy p
price
25 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział ½ części w lokalu mieszkalnym w Bochni. CENA WYWOŁAWCZA: 271 725 zł (SZACUNKOWO: 362 300 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział w wysokości 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, trzech pokoi, łazienki, pomieszczenia gospodarczego
price
16 days ago
I licytacja Ruchomości Alfa Romeo Giulietta 2017r CENA WYWOŁAWCZA: 30 000 zł (SZACUNKOWO: 40 000 zł) szyba czołowa pęknięta, klapa bagażnika wgnieciona, uszkodzony zderzak tył, błotnik lewy tył wgnieciony, tapicerka zabrudzona. Marka: Alfa Romeo Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 13
price
38 days ago
I licytacja Nieruchomości Udział 1/2 w lokalu mieszkalnym w Rabce-Zdrój CENA WYWOŁAWCZA: 165 240 zł (SZACUNKOWO: 220 320 zł) Przedmiotem sprzedaży jest udział nr 1 w wys. 1/2 w prawie własności lokalu mieszkalnego. Lokal składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki z wc oraz przedpokoju; do lokal
price
39 days ago
Ruchomości Seat Leon 1,9 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Akumulator rozładowany ( silnik nie odpala - sprawdzono za pomocą urządzenia rozruchowego). Wnętrze samochodu wymaga gruntownego czyszczenia. W zestawie jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat
price
8 days ago
Ruchomości Citroen Berlingo 2009r. CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 12 100 zł) mocne zarysowania prawej strony pojazdu (drzwi, zdrzerzaki, nadkola); rozładowany akumulator Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Citroën Model: Berlingo Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 15
price
44 days ago
I licytacja Nieruchomości Lokal mieszkalny Kraków, os. 2 Pułku Lotniczego, pow. 64,56m2 CENA WYWOŁAWCZA: 625 875 zł (SZACUNKOWO: 834 500 zł) Lokal mieszkalny przy Osiedle 2 Pułku Lotniczego 45/21 w Krakowie o pow. 64,56 m2 położony jest na 3 piętrze (IV kondygnacji) i składa się z: przedpokoju,
price
16 days ago
II licytacja Ruchomości Toyota Previa, rok prod. 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 2 500 zł (SZACUNKOWO: 5 000 zł) Typ nadwozia - pięciodrzwiowy minivan. Liczba miejsc 7 - brak dwóch foteli. Silnik unieruchomiony. Powłoka lakiernicza z widocznymi śladami znacznego zużycia (przebarwienia, przetarcia i zarys
price
32 days ago
II licytacja Ruchomości Volkswagen Passat Kombi 2006 CENA WYWOŁAWCZA: 3 950 zł (SZACUNKOWO: 7 900 zł) Przebieg pojazdu podany na dzień 04.08.2026. Pęknięta tylnia sprężyna od amortyzatora. Klamka drzwi od strony kierowcy zacina się. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Volkswagen Model: Pa
price
32 days ago
Ruchomości Renault CENA WYWOŁAWCZA: 4 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) OC ważne do: 2027-01-06 Zastosowanie: inne Nazwa katalogowa: Samochód ciężarowy Marka: Renault Model: MASTER Pojemność silnika: 2464 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2008 Nr rejestracyjny: KT 6492C Nr VIN: VF1
price
8 days ago
II licytacja Ruchomości LAND ROVER DISCOVERY 2003 CENA WYWOŁAWCZA: 21 600 zł (SZACUNKOWO: 43 200 zł) Akumulator niesprawny (pojazd odpala po podłączeniu prostownika). Kolor: srebrny Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Land Rover Model: Discovery Typ nadwozia: kombi Pojemność silnika: 249
price
19 days ago
I licytacja Ruchomości Samochód ciężarowy Ford Transit KBC 93N4, rok prod. 2018 CENA WYWOŁAWCZA: 21 000 zł (SZACUNKOWO: 28 000 zł) Opony zimowe, klimatyzacja (niesprawna), elektryczne lusterka i szyby, centralny zamek. Usterki: komunikat o problemie z ładowaniem, stacyjka wisi na przewodach poza
price
15 days ago
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143037/f94326fc0/f85b6e4f-f978-3f36-63c1-cceaa9ff4d9c_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143042/c91875b8e/e056d6c2-b145-30d8-c363-0d24d3f389ba_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143048/d126c34e7/63d22659-3ef4-5104-02a6-05a8b5e36fcc_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0902/143054/4fe56384b/fafca0df-b30d-17c6-7286-a2b68726391f_b.webp)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![[elicytacje] i licytacja - samochód osobowy mazda 3 rok produkcji 2005 - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)