[eLicytacje] - motocykl Suzuki GSX-F rok produkcji 1991 #62572375

[eLicytacje]  - motocykl Suzuki GSX-F rok produkcji 1991 - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje]  - motocykl Suzuki GSX-F rok produkcji 1991 - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje]  - motocykl Suzuki GSX-F rok produkcji 1991 - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU[eLicytacje]  - motocykl Suzuki GSX-F rok produkcji 1991 - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU
Description
Price From

Ruchomości

motocykl Suzuki GSX-F rok produkcji 1991

CENA WYWOŁAWCZA: 1 000 zł (SZACUNKOWO: 3 000 zł)

Szczegółowe informacje o sprzedawanym przedmiocie mogą Państwo uzyskać pod numerem telefonu ; ; ;

Nazwa katalogowa: Motocykl
Marka: Suzuki
Model: GSX-F - Katana
Typ nadwozia: sportowy
Rok produkcji: 1991
Nr ramy: 118997
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-14



OGLĘDZINY:
ŻYDOWSKA 1
27-600 SANDOMIERZ, świętokrzyskie

Ruchomość można oglądać w dniach 09.09.2026 - 11.09.2026, 14.09.2026 - 16.09.2026 w godz. 9.00-9.30 w miejscowości Zajeziorze 84 gm. Samborzec- po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr tel. , , , .



Urząd Skarbowy w Sandomierzu

Paweł Ciszkiewicz
tel.


Nieelektroniczna sprzedaż ruchomości z wolnej ręki


https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/cff563ae-e784-4587-a3d5-6a6deba9d698

  • « Back
  • ID: 62572375
    Views: 15
Expires in 5 days

from 1 000 PLN price

Call

COMPANY

LOCATION

See also