Hyundai i30 kombi - II licytacja - [eLicytacje] #62572072
II licytacja Ruchomości
Hyundai i30 kombi
CENA WYWOŁAWCZA: 12 500 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł)
Pojazd nieużytkowany od około 1,5 roku. Niesprawny akumulator (wymaga użycia boostera), jeden kluczyk, niesprawny układ hamulcowy (wpadający pedał hamulca).
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Hyundai
Model: i30
Typ nadwozia: kombi
Pojemność silnika: 1396 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2013
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: RK71444
Nr VIN: TMAD281RAEJ024107
Data pierwszej rejestracji: 2013-01-30
Przebieg: 114319 km
Kolor: Biały
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2026-08-18
OGLĘDZINY:
Szymony 14
34-500 Zakopane, małopolskie
21.09.2026 w godz. od 10:00 do 11:00
Urząd Skarbowy w Zakopanem
Andrzej Strugała
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/a0a73c45-e059-419a-b752-5cc2f6dd1af9
Miejsce pracy: Ochmanów (okolice Krakowa)| Wynagrodzenie: - 5050 zł brutto + system premiowy Premia dla nowych pracowników (od 01.07): - 250 zł po przepracowaniu 1. miesiąca; - 250 zł po przepracowaniu 3. miesiąca. Zakres obowiązków: - montaż elementów stolarki okiennej; - montaż ram, szyb i zaw
price
today, 00:15
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
price
2 days ago
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
price
2 days ago
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
price
2 days ago
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
price
2 days ago
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Piła formatowa Martin T 78 CENA WYWOŁAWCZA: 8 500 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Nazwa katalogowa: Piła Marka: Martin Model: T 78 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Heblarka SMF-5L CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Strugarka Marka: SM Model: F-5L Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopanem Andr
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Frezarko-pilarka Jerome 2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Marka: Jerome Model: 2 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Frezarka OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 od godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Zestaw kluczy i narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ust
price
2 days ago
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
price
2 days ago
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
price
2 days ago
I licytacja Nieruchomości NIERUCHOMOŚĆ W SZCZAWNICY CENA WYWOŁAWCZA: 42 375 zł (SZACUNKOWO: 56 500 zł) Nazwa katalogowa: Grunt Oznaczenie księgi wieczystej lub zbiór dokumentów: NS1T/00076407/0 Własność i inne prawa rzeczowe: własność Numer ewidencyjny działki i powierzchnia [ha]: nr 3038; pow
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości samochód osobowy FIAT SEDICI rok. prod. 2014 CENA WYWOŁAWCZA: 18 750 zł (SZACUNKOWO: 25 000 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Org
price
2 days ago
![Hyundai i30 kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142447/fa2641b6f/a041c0da-b86b-b79d-7b82-6f8c445862bd_b.webp)
![Hyundai i30 kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142454/0e68dfe86/253ab238-23a8-0668-bb1b-b7770ac2ea14_b.webp)
![Hyundai i30 kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142457/3b34560ad/ba7b692a-afb6-cfe8-ca25-8393155d7419_b.webp)
![Hyundai i30 kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142506/e7ad3b3db/67da02db-988d-79e7-5a59-a6a86f96ab2e_b.webp)
![Hyundai i30 kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142509/c52f4267a/e94c2d1d-42dc-56b2-5bf5-b824f025111a_b.webp)
![Hyundai i30 kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0831/142515/9ab195e3f/49ee0206-6c78-de92-19de-28acdc6197fc_b.webp)
![Hyundai i30 kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_kr.png)
![Hyundai i30 kombi - II licytacja - [eLicytacje] - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)