Seat leon 1.9 tdi, 2007 r. - i licytacja - [elicytacje] #62560183
I licytacja Ruchomości
Seat Leon 1.9 TDI, 2007 r.
CENA WYWOŁAWCZA: 7 425 zł (SZACUNKOWO: 9 900 zł)
Pojazd ma uszkodzony zderzak przedni z lewej strony oraz inne ślady użytkowania.
Urząd w posiadaniu : jednego kluczyka.
Brak dowodu rejestracyjnego.
Stan licznika na podstawie danych z ostatniego badania technicznego.
Pojazd od dłuższego czasu stoi nieużytkowany na parkingu. Stan techniczny pojazdu pozostaje niezweryfikowany. Kupujący powinien uwzględnić możliwość występowania usterek wynikających zarówno z wcześniejszego użytkowania, jak i długotrwałego postoju.
Nazwa katalogowa: Samochód osobowy
Marka: Seat
Model: Leon
Typ nadwozia: hatchback-5-D
Pojemność silnika: 1896 cm³
Rodzaj paliwa: olej napędowy
Rok produkcji: 2007
Skrzynia biegów: manualna
Nr rejestracyjny: WOT64813
Nr VIN: VSSZZZ1PZ7R090428
Data pierwszej rejestracji: 2007-04-13
Przebieg: 238592 km
Kolor: czarny
Stan techniczny: używany
OC ważne do: 2027-07-02
OGLĘDZINY:
Dąbrowszczaków 14
03-484 Warszawa, mazowieckie
od 31.08.2026 do 01.09.2026 w godz. 08:00 do 14:00
Urząd Skarbowy Warszawa - Targówek
Damian Stelwach
tel.
Elektroniczna licytacja ruchomości
https://elicytacje.mf.gov.pl/auction/announcements/36f7182e-d9b4-4afa-ae29-a853297702cc
Ruchomości Seat Leon 1,9 2010 CENA WYWOŁAWCZA: 1 200 zł (SZACUNKOWO: 8 000 zł) Akumulator rozładowany ( silnik nie odpala - sprawdzono za pomocą urządzenia rozruchowego). Wnętrze samochodu wymaga gruntownego czyszczenia. W zestawie jeden kluczyk. Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat
price
8 days ago
I licytacja Ruchomości Seat Cordoba, rok prod. 1998 CENA WYWOŁAWCZA: 525 zł (SZACUNKOWO: 700 zł) Pojazd z licznymi oznakami korozji oraz obtarciami karoserii, zabrudzony, liczne uszkodzenia tapicerki, brak przeglądu technicznego. Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o j
price
9 days ago
I licytacja Ruchomości Seat Altea 1,9 CENA WYWOŁAWCZA: 4 125 zł (SZACUNKOWO: 5 500 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Seat Model: Altea Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1896 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 2006 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny
price
4 days ago
Miejsce pracy: Ochmanów (okolice Krakowa)| Wynagrodzenie: - 5050 zł brutto + system premiowy Premia dla nowych pracowników (od 01.07): - 250 zł po przepracowaniu 1. miesiąca; - 250 zł po przepracowaniu 3. miesiąca. Zakres obowiązków: - montaż elementów stolarki okiennej; - montaż ram, szyb i zaw
price
today, 00:15
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Volkswagen Golf 1.9 TDI CENA WYWOŁAWCZA: 1 875 zł (SZACUNKOWO: 2 500 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Kia Venga CENA WYWOŁAWCZA: 22 500 zł (SZACUNKOWO: 30 000 zł) Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Kia Model: Venga Typ nadwozia: wielozadaniowe Pojemność silnika: 1396 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna/gaz Rok produkcji: 2015 Skrzynia biegów: manualna Nr rejestracyjny: KNS
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Motocykl marki Derbi rok produkcji 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 225 zł (SZACUNKOWO: 300 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucy
price
2 days ago
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
price
2 days ago
Ruchomości Mercedes-Benz B 200 CDI Rok produkcji 2007 CENA WYWOŁAWCZA: 730 zł (SZACUNKOWO: 7 300 zł) Brak ubezpieczenia OC Nazwa katalogowa: Samochód osobowy Marka: Mercedes-Benz Model: B 200 Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1992 cm³ Rodzaj paliwa: olej napędowy Rok produkcji: 20
price
2 days ago
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
price
2 days ago
Ruchomości SKODA ROOMSTER SAMOCHÓD OSOBOWY KOMBI 2008 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 10 000 zł) Samochód używany do codziennej jazdy. Wnętrze oraz nadwozie noszą normalne ślady użytkowania adekwatne do rocznika i przebiegu. Samochód posiada jeden komplet kluczyków, ubezpieczenie, przeg
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Piła formatowa Martin T 78 CENA WYWOŁAWCZA: 8 500 zł (SZACUNKOWO: 17 000 zł) Nazwa katalogowa: Piła Marka: Martin Model: T 78 Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Heblarka SMF-5L CENA WYWOŁAWCZA: 6 000 zł (SZACUNKOWO: 12 000 zł) Nazwa katalogowa: Strugarka Marka: SM Model: F-5L Stan techniczny: używany OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 w godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopanem Andr
price
2 days ago
II licytacja Ruchomości Frezarko-pilarka Jerome 2 CENA WYWOŁAWCZA: 3 000 zł (SZACUNKOWO: 6 000 zł) Marka: Jerome Model: 2 Stan techniczny: używany Nazwa katalogowa: Frezarka OGLĘDZINY: Jana Kazimierza 3 34-406 Leśnica, małopolskie 06.10.2026 od godz. 8:30 do 9:30 Urząd Skarbowy w Zakopa
price
2 days ago
I licytacja Ruchomości Zestaw kluczy i narzędzi CENA WYWOŁAWCZA: 90 zł (SZACUNKOWO: 120 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Organ egzekucyjny wykonuje orzeczenie Sądu przez publiczną sprzedaż. Organ egzekucyjny wykonuje ust
price
2 days ago
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
price
2 days ago
Ruchomości RENAULT LAGUNA, 2005 CENA WYWOŁAWCZA: 400 zł (SZACUNKOWO: 2 100 zł) Przedmiot oferowany w tej sprzedaży pochodzi z orzeczenia Sądu o jego przepadku na rzecz Skarbu Państwa. Model: Laguna Typ nadwozia: hatchback-5-D Pojemność silnika: 1598 cm³ Rodzaj paliwa: benzyna Nazwa katalogowa:
price
2 days ago
![Seat leon 1.9 tdi, 2007 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 1 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142020/0f64433a3/f212c946-d39a-3061-f24f-779ad1e5c9bd_b.webp)
![Seat leon 1.9 tdi, 2007 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 2 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142026/6d2f72f1b/988ab79a-be73-a38d-584d-61c8ebbd5386_b.webp)
![Seat leon 1.9 tdi, 2007 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 3 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142033/24c50e850/513dfa24-073e-92a3-973b-383c1f14e0c4_b.webp)
![Seat leon 1.9 tdi, 2007 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 4 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142037/5e7e5b690/88ae317c-fcae-8ffe-b954-81bb490ebcc9_b.webp)
![Seat leon 1.9 tdi, 2007 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 5 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142041/49ecbd021/8c5e2b1e-e501-9628-564c-9668f2b67843_b.webp)
![Seat leon 1.9 tdi, 2007 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 6 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/2026/0812/142044/0ddad3d12/4f8b89d8-bd83-a2a7-d172-ba5ab39fbe25_b.webp)
![Seat leon 1.9 tdi, 2007 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 7 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_wa.png)
![Seat leon 1.9 tdi, 2007 r. - i licytacja - [elicytacje] - Zdjęcie 8 - KRAKOWIACZEK.EU](https://cloud.deallo.eu/data/rz/styles/com/images/e-lic-logo_1200px.png)